Новини

Головна » Новини   

Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

   1 жовтня 2020 року з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана, з метою вшанування осіб похилого віку та ветеранів, виховання людяності, милосердя, співчуття і шанобливого ставлення до людей похилого віку  в школі проведені наступні заходи: виховні години "Мудрі та багата літами" з переглядом фільму; волонтери школи відвідали ветерана Другої світової війни Рудя Івана Андрійовича, вчителів пенсіонерів Гончарук Зінаїду Тихонівну та Сущик Марію Петрівну. Всі з захопленням слухали спогади з історії життя людей похилого віку.
    Найбільше багатство літніх людей - їх досвід, мудрість, вміння. 
    Безмежна вдячність вам, представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування. 
    З нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана бажаємо всім міцного здоров'я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших серцях.
02.10.2020 | Aдмін | Читати далі

День пам'яті жертв Бабиного Яру

    29 вересня 2020 року в школі проходили виховні заходи з метою вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру: класні години "Біль Бабиного Яру"; загальношкільний урок пам'яті  "Бабин Яр - життя і смерть. Тільки пам'ять не сивіє"; віртуальна подорож до національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр"; бібліотечна виставка "Сторінки трагедії Бабиного Яру".
    Зі скорботою і сумом  ми вшановуємо пам'ять жертв трагедії масового розстрілу нацистами у Бабиному Яру. Наш обов'язок зберегти пам'ять про Бабин Яр та передати її наступним поколінням. Адже лише пам'ять зможе захистити від повторення страшних помилок минулого.
02.10.2020 | Aдмін | Читати далі

22 вересня - День партизанської слави

    Щороку 22 вересня, у День партизанської слави, ми вшановуємо подвиг партизанів у період Другої світової війни, на роки якої випали найважчі та найжорстокіші випробування нашого народу. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися.
    У цей день ми з великою вдячністю говоримо про їх мужність, стійкість та самовідданість. Патріотизм цих людей передається до їх нащадків, які сьогодні продовжують героїзм пращурів на Сході країни.
    З нагоди свята у школі відбулося вшанування пам'яті учасників партизанського руху. На годинах спілкування учні переглянули матеріали фільмофондів, присвячені партизанському рухові, ознайомились з внеском партизан у перемогу над нацизмом.  Поклали квіти на могили загиблих воїнів. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять людей, які віддли своє життя за рідну землю.
22.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Всеукраїнський день прибирання

   19 вересня 2020 року наша школа приєдналася до Всеукраїнського дня прибирання, який організовано "Всеукраїнським молодіжним рухом "Let's do it Ukraine". 
   Головна мета прибирання полягає в об'єднанні заради досягнення спільної мети - порятунку планети від сміття. 
22.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Рух заради здоров'я

    В період з 7  вересня 2020 року в школі проходить  фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей учнів з нагоди Дня фізичної культури та спорту України. 
    З учнями 1-11 класів в даний період фестивалю проведено: ранкову зарядку "Рух заради здоров'я"; презентацію "Олімпійські чемпіони України"; конкурс малюнка та тематичну виставку літератури в шкільній бібліотеці на олімпійську тематику; бесіди про значення занять фізичною культурою для зміцнення здоров'я; забіг: 1-4 класи - 800 метрів, 5-11 класи - 1500 метрів; конкурси та змагання з різних видів спорту - вчитель фізичної культури Демчук В. А.
14.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Новий навчальний рік 2020-2021 розпочато

    1 вересня 2020 року школа розпочала новий 2020-2021 навчальний рік в умовах пандемії. Вперше свято Дня знань, а також сам процес навчання організовано з урахуванням пандемії та карантинних обмежень. 
    Саме темі COVID-19 було присвячено перші уроки - інструктажі для учнів - таку рекомендацію надало Міносвіти педагогам, запропонувавши розроблені спільно з ЮНІСЕФ матеріали занять для різного віку. Учнів інформували про важливість захисту від інфекції, про способи мінімізувати такі ризики та про те, до яких правил у школі їм тепер доведеться звикнути. 
    1 вересня стало першим днем тесту нових правил, які МОЗ розробило для того, щоб знизити ризики інфікування. 
    В школі не проводили традиційну лінійку, а святкували в альтернативному форматі в межах класу, цікаві квести, заняття на свіжому повітрі з дотриманням дистанції, з максимальним розмежуванням потоків учнів, організовано гнучкий графік навчання та харчування з дотриманням суворих гігієнічних норм.
    Відповідно до Постанови МОЗ України від 22.08.2020 року № 50 в школі розроблений тимчасовий порядок організації освітнього процесу на час карантину, схвалений педагогічною радою та затверджений керівником закладу. Наказом по закладу призначена відповідальна особа за здійсненням щоденного контролю за дотриманням порядку організації освітнього процесу під час карантину - заступник директора школи.  Розроблений алгоритм дій на випадок надзвичайних ситуацій, проведено навчання працівників закладу та інструктажі щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції(COVID-19), дотримання правил респіраторної гігієни та протиепідемічних заходів. В разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби, за відсутності батьків, здобувачі освіти тимчасово ізолюються в спеціально відведений ізолятор закладу, інформуються батьки та приймається узгоджене рішення щодо направлення до закладу охорони здоров'я.
   Допуск до роботи персоналу закладу здійснюється за умови використання засобів індивідуального захисту після проведення термометрії безконтактним термометром медичною сестрою школи з щоденним записом в реєстраційний журнал скринінгу температури. У разі виявлення працівника з підвищеною температурою тіла понад 37,2°С  або з ознаками гострого респіраторного захворювання, такий працівник не допускається до роботи.
    Всі працівники закладу забезпечені засобами індивідуального захисту з розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи, в наявності із розрахунку на 5 робочих днів на робочих місцях працівників. 
    Розроблені маршрути руху здобувачів освіти, залучені всі можливі входи в приміщення, розроблений графік допуску здобувачів освіти до закладу, заборонено допуск до закладу освіти батьків. Обмежено проведення масових заходів(нарад, зборів тощо) в закритих приміщеннях(окрім заходів необхідних для забезпечення функціонування закладу - проведення педагогічних рад, конференцій трудового колективу тощо). На стендах класних кімнат розміщено інформацію про необхідність дотримання респіраторної гігієни та етикету кашлю.
    Педагогічний колектив закладу перед початком занять проводить опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби.
    Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов'язковим. Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу дозволяється без використання захисної маски або респіратора.
    На всіх входах до закладу облаштовані місця для обробки рук антисептиками.
    Застосовується модульний підхід до організації вивчення дисциплін.
    Організований двосторонній рух коридорами, з розміткою на підлозі.
    Заклад забезпечений деззасобами, засобами гігієни рук. Обладнано урни для утилізації використаних масок.
    По завершенню занять техперсонал проводить очищення та дезінфекцію поверхонь(дверних ручок, столів, місць для сидіння,перил тощо).
    Розроблений графік харчування здобувачів освіти. Питний режим здобувачів освіти організовується з допомогою використання індивідуальних ємностей для води або фасованої питної продукції. 
    При організації харчування забезпечено відстань між столами не менше 1,5 метра, за одним столом розміщуються не більше 4-х осіб.  Працівник харчоблоку забезпечений засобами індивідуального захисту із розрахунку 1 маска на три години роботи, одноразовими рукавичками, з розрахунку на 5 робочих днів на робочому місці працівника, а також захисними окулярами.
    Забезпечуються умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни - рукомийники, рідке мило, паперові рушники, антисептики для обробки рук.
    Відділ освіти Гайсинської райдержадміністрації, з урахуванням першочергових потреб, забезпечив заклад освіти миючими та дезінфікуючими засобами, засобами індивідуального захисту та особистої гігієни працівників, паперовими рушниками, урнами для утилізації використаних масок, безконтактними термометрами для проведення термометрії тощо.
    
    
05.09.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 374