Новини

Головна » Новини   

Педрада "Професійна мобільність педагога в умовах НУШ"

  Зміни - закон життя.

І ті, хто дивиться тільки в минуле

чи лише на сьогодення, 

безперечно пропустять майбутнє.

Джон Ф. Кеннеді

    На виконння плану роботи школи на 2019-2020 навчальний рік 11 січня 2020 року проведена педрада-тренінг на тему "Професійна мобільність педагога в умовах НУШ". 
    Головною метою педради було усвідомлення необхідності розвитку професійної мобільності, формування ІКТ-компетентності вчителя в освітньому процесі, прагнення до самовдосконалення, рефлексії, оволодіння механізмами комунікативної компетентності роботи вчителя в новій українській школі.
    Вчителі, використовуючи власний досвід роботи, презентували свої відео-виступи. 
    Протягом роботи в творчих групах була сформована спільна думка, що щастя і упішність педагога багато в чому залежить від того, який сенс він вкладає в свою працю, як багато він працює над собою, своїм зростанням, своєю незамінністю. 
    Відпрацьовуючи засоби і способи ефективного індивідуального стилю професійної діяльності, члени педагогічного колективу переглядали відео, презентації, виконували різноманітні вправи і завдання та ухвалили відповідні рішення педради.

 

12.01.2020 | Aдмін | Читати далі

Новорічне свято в школі

   Святкування Нового року в школі відбулося 27 грудня. 
   Традиційно це був чудовий привід для того, щоб і вчителі, і батьки- матусі, татусі, бабусі, дідусі, а також менші братики та сестрички наших учнів, які ще не ходять до школи, зібралися однією великою дружною громадою побачити та послухати виступи наших школярів, помилуватися їхніми різнобічними талантами до співів, танців, декламування, акторської майстерності, подивитися на казкове дійство. І дійсно, на нашому святі не було ні часу, ні приводу для суму.
   Святкування проходило у дві зміни:
- молодші школярі розповідали новорічні вірші, співали, танцювали, інсценізували казки;
- старшокласники інсценізували казки, виконували пісні, проявляли свій талант перевтілення в постановці чудових сценок.
   Всі діти перетворились на казкових героїв і завдяки своїм вмінням зробили свято неперевершеним. Протягом усього дійства лунало багато музики, пісень, жартів. 
   Дід Мороз і Снігуронька звеселяли: весело співали, танцювали, поводили з учнями веселі новорічні хороводи навколо красуні-ялинки.
   На завершення Дід Мороз та Снігуронька вручили новорічні подарунки учням школи.
   Дякуємо за придбані новорічні подарунки для учнів школи ТОВ "ПК"Зоря Поділля""(директор Шелестюк А. В.).
   Свято зустрічі Нового року подарувало всім море позитивних емоцій та гарний настрій.
   З Новим 2020 роком!
 
28.12.2019 | Aдмін | Читати далі

Новорічні композиції

   20 грудня 2019 року в школі проведено заняття гуртка декоративно-прикладного мистецтва, майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас(вчитель трудового навчання Лебідь К. М.). Для виготовлення новорічних декорацій учні використовували поєднання технологій: пап'є-маше, ниткографію і завершували процес декорування природніми матеріалами. 
  Заняття з виготовлення декоративної, повітряної сфери сприяло засвоєнню знань про використані техніки, властивості матеріалів, а також розвитку загального враження культури декорування, вихованню економного ставлення до матеріалів та бережного ставлення до обладнання.
   Святковий настрій, неймовірні емоції від створеного своїми руками отримали учні напередодні новорічних свят.

 

23.12.2019 | Aдмін | Читати далі

Разом проти булінгу

   Сьогодні, як ніколи, зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти в дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов'язки.
   Відтак, 10 грудня, учні зустрілися з працівниками Гайсинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.
   Старший інспектор ювенальної превенції Гудима Наталія Миколаївна поспілкувалася з учнями про види правопорушень, які трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, ознайомила з правилами безпечного поводження, звернула увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділила темі булінгу в сучасному суспільстві. Приємним було те, що зустріч пройшла у формі діалогів, де учні отримали безліч корисної інформації. 
   В ході зустрічі зі старшокласниками була проведена профілактична робота щодо вступу до вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України.
11.12.2019 | Aдмін | Читати далі

Флешмоб "Зроби фото з хусткою"

  З нагоди відзначення Всесвітнього Дня української хустки в школі проведено флешмоб всіх бажаючих "Зроби фото з хусткою". 
  Запровадження Всесвітнього Дня української хустки викликано тим, що споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. 
  Учасниці презентували свої світлини.
  Тож започаткування свята сприятиме збереженню та відродженню українських традицій.

 

10.12.2019 | Aдмін | Читати далі

Відзначення пам'яті жертв Голодомору

   Напередодні Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті померлим від голоду", до Дня пам'яті жертв Голодомору в школі пройшло ряд заходів.
   Класними керівниками проведені години спілкування "Голодомор 1932-1933 р. р. в Україні". В шкільній бібліотеці учні переглянули книжкову виставку "Голодний 1933-й" та книгу пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років по Вінницькій області, відвідали Братську могилу на сільському кладовищі, взяли участь у Всеукраїнській акції "Запали свічку пам'яті".

   

25.11.2019 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 «16» 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
Всього новин: 417