Новини

Головна » Новини   

Навчально-польові заняття

   Протягом 16-17 квітня 2018 року на виконання вимог програми предмета "Захист Вітчизни", з метою закріплення теоретичних і практичних навичок, набутих учнями 11 класу на заняттях та військово-патріотичного виховання, в школі пройшли навчально-польові заняття. Перед заняттями учні пройшли інструктаж з безпеки життєдіяльності, ознайомилися з правилами перебування на полігоні, правилами поводження зі зброєю та боєприпасами. На базі школи вчитель предмету "Захист Вітчизни" Соловей І. В. разом з учнями відпрацювали практичне виконання окремих нормативів і вправ щодо поводження зі зброєю, ведення вогню, руху по місцевості за азимутом. Також для дівчат організовані практичні заняття з надання першої медичної допомоги.
   17 квітня 2018 року виконали навчальну вправу по стрільбі з автомата Калашникова бойовими патронами за програмою навчально-польових занять на полігоні військових частин А-0707 та А-1619 урочища Белендіївка м. Гайсин.
20.04.2018 | Aдмін | Читати далі

Рух заради здоров'я

   З нагоди Дня здоров'я(7 квітня), з метою формування потреби до постійних занять фізичною культурою та спортом, презентації ранкової зарядки як дієвого засобу покращення фізичного здоров'я та активізації захисних сил організму людини, в школі в період з 5 по 11 квітня 2018 року проведено фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей "Рух заради здоров'я". 
   Фестиваль пройшов у двох напрямках:
І етап - інформаційна пропаганда за здоровий спосіб життя(години спілкування "Яке місце в твоєму житті займає ранкова зарядка?"(1-6 класи); засідання круглого столу "Заміни шкідливі продукти та звички на ранкову зарядку"(7-11 класи); загальношкільний урок здоров'я "Рух заради здоров'я".
ІІ етап - фестиваль ранкової зарядки, проведений з учнями 1-11 класів. 
   До заходів залучені учні всіх вікових категорій.
   Щасливе життя - це гарне здоров'я.
   Здоров'я - це цінний скарб, про який треба піклуватися щодня.
   Хто розпочинає день із зарядки - здоров'я того у порядку!

  

13.04.2018 | Aдмін | Читати далі

Майстер клас "Писанка - символ України"

Село на нашій Україні -
Неначе писанка село...
Т. Г. Шевченко
 
   В цих словах найповніше відтворено наш давній і прекрасний звичай - писати писанки. Українська писанка має давню історію. Ще з древніх слов'ян її використовували в обрядах приходу весни. На теренах України традиція малювання писанок передавалась з покоління в покоління на протязі багатьох віків. 
   Писанка з давніх-давен була оберегом українців. Поєднання відкритого вогню, знаків, символів та власне самого яйця - все це створює могутній оберіг, ім'я якому - писанка!
   На уроках трудового навчання у 5, 6 класах під час вивчення технології виготовлення писанок розглянуто таємниці майстерності їх виготовлення: ліплянки, крапанки, шкрябанки, мальованки та писанки. 
   Учні ознайомилися із техніками оздоблення українських Великодніх яєць, побували в ролі майстрів-писанкарів. З великим задоволенням, під керівництвом вчителя трудового навчання Лебідь К. М., учні розписували яйця, застосовуючи знання про символи писанкарства та вкладали в них частинку своєї душі.
13.04.2018 | Aдмін | Читати далі

Тиждень історії

   З 02 по 06 квітня 2018 року в школі проходив Тиждень історії, як однієї з дієвих форм організації навчання, виховання, поглиблення рівня навчальних досягнень учнів з предмета, сприяння їх розвитку(вчитель історії Химич Альона Василівна). Серед заходів проведено вікторини, конкурс віршів, загадок, казок на історичну тематику, ігри, екскурсії, робота по збору експонатів для створення шкільного краєзнавчого музею, виставки літератури в шкільній бібліотеці. Особлива увага приділена проведенню заходів з історичного краєзнавства, зокрема: "Історія моєї родини", "Визначні пам'ятки нашого села". Учні протягом тижня збирали інформацію, писали повідомлення та реферати з цієї тематики, демонстрували свої знання та отримували нову інформацію з історії рідного краю. Одинадцятикласники проходили тренувальні он-лайн тестування з історії України з метою повторення навчального матеріалу, дослідження та самоаналізу рівня підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

07.04.2018 | Aдмін | Читати далі

До 80-річчя з дня народження В. Чорновола

  Протягом тижня з 19 по 23 березня 2018 року в школі проведені заходи з нагоди відзначення 80-ї річниці від дня народження В'ячеслава Чорновола - державного, громадського, політичного діяча, журналіста, народного депутата України І-ІІІ скликань, одного з лідерів українського правозахисного руху, багаторічного лідера Народного Руху України, Героя України: тематичні прес-інформування(класні керівники), бібліотечний урок "В'ячеслав Чорновіл - борець за волю України"(бібліотекар Швець Н. В.), історична година "Герой України - В'ячеслав Чорновіл"(вчитель історії Химич А. В. ).

26.03.2018 | Aдмін | Читати далі

Всесвітній день поезії

   Поезія - це завжди неповторність.
   Якийсь безсмертний дотик до душі...
                                     Ліна Костенко
 
   З метою виховання в учнів любові до літератури, прищеплювання інтересу до поезії 21 березня в шкільній бібліотеці проведено захід, присвячений Всесвітньому дню поезії(бібліотекар Швець Наталія Василівна). 
   Учні подивились відеоролик "Ліна Костенко - "І все на світі треба пережити"" та відеопрезентацію  "До Всесвітнього дня поезії", ознайомились зі вмістом полички "Поезія - це завжди неповторність...", де були представлені збірки українських поетів минулого та сьогодення, серед яких автори нашого краю. Проведені хвилинки поезії пробуджували в школярів безмежну любов до Батьківщини, українського народу, його звичаїв і традицій, пронизували любов'ю до рідної природи, надихали вірою в краще майбутнє. 
22.03.2018 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 «20» 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 374