Новини

Головна » Новини   

Зустріч з працівником ювенальної превенції

   18 жовтня 2017 року з метою забезпечення соціального і правового захисту дітей, попередження правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, у школі відбулася зустріч старшокласників із старшим інспектором ювенальної превенції Гайсинського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Гудимою Наталією Миколаївною. 
   Наталія Миколаївна провела з підлітками профілактично-роз'яснювальну бесіду на тему "Попередження жорстокості серед однолітків. Відповідальність неповнолітніх за прояви булінгу" з метою недопущення непорозумінь між учнями. Капітан поліції розповіла підліткам про переваги здорового способу життя, недопущення скоєння правопорушень, ознайомила учнів з поняттями злочину та кримінальної відповідальності, адміністративного правопорушення, хуліганства та відповідальності за їх вчинення. 
20.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України

   З нагоди відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України, з метою виховання учнів у дусі відданості Батьківщині та українському народу, організації змістовного дозвілля учнів, у школі проведені години спілкування, уроки мужності, бесіди, виставки художньої та документальної літератури, виставка малюнків "Козацька слава України", спортивні змагання тощо.

   

15.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Всеукраїнський день бібліотек у школі

   Відзначення Всеукраїнського дня бібліотек свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства. Зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української нації підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства.
   З нагоди цього дня в школі проведено ряд заходів. 
   Відбулася посвята у читачі учнів 1-го класу. Діти дізналися, що книга - одне з найбільших див, створених людиною, прослухали урок-пораду "Книжка - духовна та матеріальна цінність". 
   Для учнів 2-4 класів бібліотекар школи Химич Ольга Прокопівна провела бібліотечний урок "Історія виникнення бібліотек", розповіла про історію першої бібліотеки на Україні, засновником якої був Ярослав Мудрий.
   Для учнів старших класів були проведені бібліотечні уроки "Найбільші і найцікавіші бібліотеки світу". Бібліотекар роздала учням пам'ятки читача про єдині вимоги щодо збереження підручників. Проведена загальношкільна акція "Кращий клас по збереженню підручників". 
   В переддень професійного свята, Всеукраїнського дня бібліотек, до бібліотеки завітали наймолодші читачі - учні 1-го та 2-го класів.  Вони привітали бібліотекаря з професійним святом квітами, піснями та віршиками. Ольга Прокопівна провела екскурсію під назвою "Перший крок у світ книжок".
   Учні та вчителі із задоволенням взяли участь в акції "Подаруй бібліотеці книгу!"
   
 
04.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Зі святом, дорогі вчителі!

   Напередодні свята Дня працівників освіти, учні традиційно вітають педагогів. 
   Один раз на рік наближається той день, коли ми вимовляємо "учитель", згадуючи при цьому не контрольну роботу, тематичне оцінювання чи підсумкову атестацію, а квіти і добрий настрій. І цей день ми називаємо Днем працівників освіти. І ось він настав! Школа майорить осінніми квітами і розквітає посмішками вихованців та педагогів.
   Учнівський колектив підготував феєричне свято для своїх наставників. Учні підготували цікаву програму: пісні, танці, вірші, сценки, вітання і побажали вчителям міцного здоров'я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України! 
   З глибокою шаною та щирою вдячністю педколектив та учні привітали вчителів-пенсіонерів. Слова, сказані на адресу ветеранів педагогічної праці, зігрівали їх душі і серця. А спогади про шкільну сторінку у їхній долі озивалися сльозинками на очах. Адже всі вони, хоч і на заслуженому відпочинку, живуть школою, її радощами й болем.
   Зі святом, дорогі вчителі! 
01.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Олімпійський тиждень

   В період з 01 по 11 вересня 2017 року на базі школи пройшов Олімпійський тиждень, основна мета якого - виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху як провідника миру, духовності та єдності; формування в них навичок та культури здорового способу життя; залучення молодого покоління до активних занять фізичною культурою та спортом.
   Програмою Олімпійського тижня було передбачено змагання з різних видів спорту, міні-турніри, естафети, конкурси, вікторини, фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я".
   Переможців нагороджено грамотами та дипломами.
18.09.2017 | Aдмін | Читати далі

День Знань

   З квітами в руках, усміхнені і радісні учні повернулися до школи, а першокласники святкують День Знань вперше. Наймолодших школярів гостинно зустріли одинадцятикласники. Маленькі і нерішучі першокласники урочисто увійшли на святкову лінійку. 
   Традиційно на початку святкового дійства директор школи Василь Гаврилович Химич привітав усіх з Днем Знань, з початком нового 2017-2018 навчального року, вручив нагороди. 
   Під звуки Державного Гімну України було відкрито урочисту лінійку, на якій крім учнів, їх батьків та вчителів, були присутні численні гості: представники органів місцевого самоврядування, підприємці, жителі села.
   Першокласники отримали подарунки від голови Гайсинської районної державної адміністрації Владислава Анатолійовича Уткіна, голови районної ради Григорія Івановича Борового, начальника управління освіти, фізичної культури та спорту Валентини Миколаївни Шрамко, листи-вітання від голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Вікторовича Коровія та голови обласної ради Анатолія Дмитровича Олійника, народного депутата України Миколи Івановича Кучера. 
   У вітальних зверненнях та промовах до школярів і їхніх педагогів-наставників - побажання мирного неба, злагоди, успіхів у навчанні, цікавих відкриттів і творчих злетів у новому навчальному році.
   Щирі слова подяки директор школи висловив усім учасникам навчально-виховного процесу за надання матеріальної допомоги для ремонту, забезпечення обладнанням та  підготовці школи до нового навчального року, зокрема: всім батькам учнів, голові Гайсинської райдержадміністрації Владиславу Анатолійовичу Уткіну, голові районної ради Григорію Івановичу Боровому, начальнику управління освіти, фізичної культури та спорту Валентині Миколаївні Шрамко, сільському голові Олександру Григоровичу Демчуку, директору ТОВ "Харпацьке" Євгенію Якимовичу Баланову, директору ПрАТ "Зернопродукт МХП" Володимиру Володимировичу Онуці, голові фермерського господарства "Бонд Агро" Павлу Івановичу Бондаренку, народному депутату України Миколі Івановичу Кучеру, за сприяння якого розпорядженням Кабміну від 11.05.2017 року № 310-р виділено субвенцію 150 тисяч грн. на капітальний ремонт по заміні частини дерев'яних віконних та дверних коробок новими метало пластиковими блоками в школі. 
   Пролунав перший дзвоник і учні сіли за парти на перший урок. 
   В добру путь!
 
02.09.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 «26» 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 374