Новини

Головна » Новини   

Учнівське самоврядування в дії

     Учнівське  самоврядування є важливою складовою шкільного життя. Воно поєднує учнівський колектив, педагогічний колектив та адміністрацію школи. Кожен учень може взяти участь у житті школи своїми рішеннями, пропозиціями, активною позицією. Шкільне самоврядування покликане зробити  життя учнів цікавим та корисним.
    25 жовтня відбулося засідання активу, на якому підведено підсумки виховної роботи із класними колективами протягом жовтня 2018 року. Учасники  засідання прозвітували про пророблену роботу та отримали завдання на листопад 2018 року. Педагог-організатор Химич С. В. надала допомогу щодо розробки, підготовки і проведення запланованих видів позаурочної роботи.  
25.10.2018 | Aдмін | Читати далі

Козацькі розваги

   12 жовтня 2018 року до Дня Українського козацтва, з метою відродження історичного надбання українського народу, звичаїв та традицій, виховання здорового способу життя, дружніх стосунків, патріотичних почуттів, в школі відбулося свято "Козацькі розваги". 
   У конкурсах та змаганнях наші команди показали, що вони гідні нащадки славного козацького роду, справжні козаки.
   Навчайтеся бути здоровими і навчайте цього інших людей. 
   Успіхів вам і здоров'я!
 
16.10.2018 | Aдмін | Читати далі

Зі святом, дорогі педагоги!

   Напередодні професійного свята Дня працівників освіти учні традиційно вітають вчителів. 
   Учнівський колектив підготував музичні привітання для педагогів школи:  пісні, танці, вірші, сценки та подякував їм за знання, мудрість і терплячість.
   З глибокою шаною та щирою вдячністю педколектив та учні привітали вчителів-пенсіонерів. 
   Слова, сказані на адресу ветеранів педагогічної праці, зігрівали їх душі і серця. А спогади про шкільну сторінку у їхній долі озивалися сльозинками на очах. Адже всі вони, хоч і на заслуженому відпочинку, живуть школою, її радощами й болем.
   Зі святом, дорогі вчителі!

 

09.10.2018 | Aдмін | Читати далі

Зустріч з працівниками ювенальної превенції

   25 вересня 2018 року в школі відбулася зустріч учнів з ювенальним інспектором Гайсинського відділу поліції Гудимою Н. М. і працівниками сектору реагування патрульної поліції Лещенком Т. О. та Ющенком В. В. , які провели профілактичні бесіди з учнями на теми: "Ні! Насильству!", "Відповідальність за вчинення протиправних дій" та "Увага! Діти на дорозі!"  

26.09.2018 | Aдмін | Читати далі

Ми - українці, ми - за мир!

    21 вересня 2018 року з учнями 1-5 класів проведено виховний захід "Ми - українці, ми - за мир!". Свято проведено у формі веб-подорожі, під час якої учні мали змогу складати прислів'я, відгадувати загадки, декламувати вірші, складати пазли, виготовляти голубів миру, співати пісні, розгадувати кросворди. 
     Також було проведено виставку квіткових композицій "Квіти миру", присвячену усім воїнам, які віддали своє життя, захищаючи рідну Батьківщину.
    Учні дізналися, коли і як було започатковано святкування Міжнародного дня миру, а також отримали багато іншої цікавої інформації, пов'язаної зі святкуванням цього дня.
    Всі учасники освітнього процесу нашого закладу освіти отримали багато позитивних емоцій від проведеного заходу.
23.09.2018 | Aдмін | Читати далі

Перші кроки у першому класі

    З 1 вересня 2018 року всі першокласники навчаються за новим Державним стандартом загальної початкової освіти. Це важливий етап реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа".
   Вже перші кроки свідчать, що навчання в 1 класі стало цікавим та успішним. Кожний день розпочинається ранковою зустріччю, під час якої діти діляться своїми радощами та турботами, ближче знайомляться, вчаться спілкуватися, спільно планують свій день, обирають помічника вчителя на день. Така активна безпосередня участь школярів у плануванні дня формує в них почуття відповідальності за свій час і свій вибір. Під час ранкової зустрічі першокласники вивчають назви місяців та днів тижня, співають улюблені пісні, емоційно налаштовуються на навчальний процес, і не тільки... 
   Змінилася роль учителя та методи викладання. Вчитель не лише "передає" знання, а й формує спільноту класу, яка сприяє розвитку позитивної самооцінки школяра і життєвих компетентностей.
   Освітнє середовище у першому класі організоване так, щоб дитина почувала себе у класі затишно і безпечно. 
   У класі створюється атмосфера довіри і взаємоповаги, йде формування здорового способу життя і створення умов для фізичного та психологічного розвитку, що надзвичайно важливо для дітей молодшого шкільного віку. Пізнавальний процес організовується так, щоб він приносив радість дитині. Широко використовується дослідницька діяльність в освітньому процесі. У колі друзів діти обмінюються різною інформацією, розповідають про свої враження від побаченого по дорозі до школи. Діти працюють в різних осередках, проявляючи свою фантазію, допитливість, прагнення пізнати щось нове.
19.09.2018 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 «17» 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 374