Новини

Головна » Новини   

У школі пройшло Свято першого дзвоника

    Ранок першовересневого дня повниться дитячими голосами, чарівними барвами осінніх айстр і чорнобривців. Сьогодні учні повернулися до школи, а першокласники святкують День Знань вперше.
    Колектив шкільних працівників за активної підтримки батьків і учнів доклали всіх зусиль, щоб школа вчасно була підготовлена до нового навчального року.
    Під звуки Державного Гімну України було відкрито урочисту лінійку, на якій крім учнів, їх батьків і вчителів, за традицією були присутні численні гості: представники органів місцевого самоврядування, військовослужбовці Збройних Сил України, підприємці.
    Першокласники одержали подарунки від голови Гайсинської районної державної адміністрації Владислава Анатолійовича Уткіна та голови районної Ради Григорія Івановича Борового, листи-вітання від голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Вікторовича Коровія та голови обласної Ради Анатолія Дмитровича Олійника, мультимедійний проектор від директора ТОВ "Харпацьке" Євгенія Якимовича Баланова.
    Привітання з Днем знань також надійшли від народного депутата України Миколи Івановича Кучера.
    У вітальних промовах, зверненнях до школярів і їхніх педагогів-наставників, - побажання мирного неба, злагоди, успіхів у навчанні, цікавих відкриттів і творчих злетів у новому навчальному році.
    Пролунав символічний "перший дзвоник" і учні сіли за парти на перший урок. 
    В добру путь!

 

01.09.2016 | Aдмін | Читати далі

Зустріч випускників

    21 червня 2016 року у школі пройшов вечір зустрічі з випускниками першого випуску середньої загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів с. Харпачка.
  Ювілейною була зустріч з випускниками - 25 років минуло з дня закінчення школи.
  Випускники повернулися у ті незабутні роки юності, які залишилися в пам'яті, як перше кохання, перші світанки, перші успіхи і невдачі. Адже саме в школі проводить свої найкращі роки життя людина.
  Святковий настрій присутнім дарували класний керівник Бладика Іван Сергійович, перша вчителька Гончарук Зінаїда Тихонівна, директор школи Химич Василь Гаврилович.
  Дороги випускників сьогодні злилися в одну-єдину, що повернула їх, колишніх учнів,  у дитячі та юнацькі роки, у безтурботне дитинство, в ті найщасливіші роки, коли світ переливається кольорами веселки. І всіх єднає вогник любові до рідної школи.
  Головними на святі були розповіді - спогади випускників про цікаві й кумедні випадки із шкільного життя.
  На згадку всі сфотографувалися на фоні школи.
  Школа - це пристань і гавань,
  Сюди повертаєшся знов
  Із мандрів далеких і плавань,
  Тут вічно панує любов.
До нових зустрічей!
 
21.06.2016 | Aдмін | Читати далі

Інформація про випуск учнів 9-го класу

Про випуск зі школи учнів 9-го класу

10.06.2016 | Aдмін | Читати далі

Інформація про переведення учнів 1-8, 10 класів та випуск зі школи учнів 11 класу у 2015-2016 навчальному році

Про переведення учнів 1-8, 10 класів

02.06.2016 | Aдмін | Читати далі

Випускний бал - 2016

  В день, який веде у доросле життя, вже вчорашні школярі зібралися в школі, щоб отримати документ про повну загальну середню освіту. 13 одинадцятикласників вирушили у доросле життя. Їх вітали директор школи, вчителі, батьки, друзі. Звучали мудрі настанови та побажання віри у власні сили, відповідального ставлення до власної долі, здійснення мрій.
  Сподіваємось, що сьогоднішні випускники стануть гідними громадянами країни, вкладуть свій внесок у розбудову України.  
  Нехай для кожного випускника цей день буде неповторний.
  Щасливої та щедрої долі вам у житті, дорогі наші випускники!
 
01.06.2016 | Aдмін | Читати далі

Свято Останнього дзвоника

  27 травня 2016 року в школі продзвенів останній дзвоник, який завжди з любов'ю та турботою проводжає у доросле життя своїх випускників. Як завжди на святкову лінійку зібрались учні, вчителі, батьки та багато гостей. 
У цей радісно-тривожний день директор школи Химич В. Г., підвівши підсумки навчання школярів, традиційно, за успіхи в навчанні, за перемогу у змаганнях та конкурсах вручив учням грамоти, дипломи та подяки.
  З теплими словами привітань до учнів, батьків та педагогів звернувся сільський голова Демчук О. Г.
  Найбільш хвилюючі слова вітань прозвучали нашим випускникам - учням 11 класу. Перша вчителька Котик В. Ф. та класний керівник 11 класу Коц Л. І. зичили випускникам: знайти свою життєву стежину, успішно навчатись, здобувати подальшу освіту у вузах, коледжах та інших навчальних закладах, щоб стати достойними, самореалізованими щасливими людьми, гідними громадянами нашої держави. Слова привітань нашим випускникам прозвучали також від батьків та учнів школи.
  На святкову лінійку завітав Руснак В. О., представник ТОВ "Харпацьке", директор якого Баланов Євгеній Якимович, засновник Гораєвський Леонід Юліксович.  Вадим Олександрович привітав присутніх зі святом Останнього дзвоника, випускників із закінченням школи, надавши школі від ТОВ "Харпацьке" в дарунок благодійну матеріальну допомогу - спортивний інвентар(тенісний стіл, сітка для тенісу, комплект ракеток для тенісу та бадмінтону) на суму 4540 гривень  та вручив грошові дарунки випускникам.
  Звучали пісні та вірші. Учні 11 класу передали своїм наступникам ключ знань як символ розуму, натхнення, мудрості.
  Випускники подякували вчителям за знання та мудрі поради, співали, танцювали, подарували їм чудові квіти.
  Свято закінчилось останнім дзвоником. Його малиновий передзвін виряджає у самостійну життєву дорогу. Хочеться вірити, що нашим випускникам вистачить сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі, взяти на себе відповідальність за власну долю та долю України.
 
27.05.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 «41» 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Всього новин: 414