Новини

Головна » Новини   

Свято Останнього дзвоника

  27 травня 2016 року в школі продзвенів останній дзвоник, який завжди з любов'ю та турботою проводжає у доросле життя своїх випускників. Як завжди на святкову лінійку зібрались учні, вчителі, батьки та багато гостей. 
У цей радісно-тривожний день директор школи Химич В. Г., підвівши підсумки навчання школярів, традиційно, за успіхи в навчанні, за перемогу у змаганнях та конкурсах вручив учням грамоти, дипломи та подяки.
  З теплими словами привітань до учнів, батьків та педагогів звернувся сільський голова Демчук О. Г.
  Найбільш хвилюючі слова вітань прозвучали нашим випускникам - учням 11 класу. Перша вчителька Котик В. Ф. та класний керівник 11 класу Коц Л. І. зичили випускникам: знайти свою життєву стежину, успішно навчатись, здобувати подальшу освіту у вузах, коледжах та інших навчальних закладах, щоб стати достойними, самореалізованими щасливими людьми, гідними громадянами нашої держави. Слова привітань нашим випускникам прозвучали також від батьків та учнів школи.
  На святкову лінійку завітав Руснак В. О., представник ТОВ "Харпацьке", директор якого Баланов Євгеній Якимович, засновник Гораєвський Леонід Юліксович.  Вадим Олександрович привітав присутніх зі святом Останнього дзвоника, випускників із закінченням школи, надавши школі від ТОВ "Харпацьке" в дарунок благодійну матеріальну допомогу - спортивний інвентар(тенісний стіл, сітка для тенісу, комплект ракеток для тенісу та бадмінтону) на суму 4540 гривень  та вручив грошові дарунки випускникам.
  Звучали пісні та вірші. Учні 11 класу передали своїм наступникам ключ знань як символ розуму, натхнення, мудрості.
  Випускники подякували вчителям за знання та мудрі поради, співали, танцювали, подарували їм чудові квіти.
  Свято закінчилось останнім дзвоником. Його малиновий передзвін виряджає у самостійну життєву дорогу. Хочеться вірити, що нашим випускникам вистачить сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі, взяти на себе відповідальність за власну долю та долю України.
 
27.05.2016 | Aдмін | Читати далі

Тиждень безпеки дорожнього руху

  З 16 по 22 травня 2016 року в Україні проходить тиждень безпеки дорожнього руху в рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020.
  Мета десятиліття - скорочення смертності та травматизму від ДТП.
  В період тижня в школі проведені масові заходи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму:
- лінійка по відкриттю Тижня безпеки дорожнього руху на тему "Руху правила єдині - поважати їх повинні";
- виховні години, які сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань правил дорожнього руху;
- вікторина "Дорожня грамота";
- тренінг "Твій безпечний шлях до школи";
- конкурс малюнків "Твій друг - безпечний рух";
- велоестафета та конкурси ерудитів;
- лінійка по підведенню підсумків тижня безпеки дорожнього руху(вчителі Кузнєцова Т. В., Сивак Н. А., Химич С. В., Котик В. Ф., Провороцька О. Г., Бладика М. В., Трубчаніна Л. Г.).
    Протягом Тижня безпеки дорожнього руху учні поглибили знання та зміцнили практичні навички у даній сфері.

 

22.05.2016 | Aдмін | Читати далі

Засідання гуртка "Вишиванки"

   19 травня 2016 року, у Всесвітній день вишиванки, проведено підсумкове заняття гуртка "Вишиванки", на якому підсумки теоретичного вивчення народної вишивки та набуття учнями практичних умінь і навичок мистецтва вишивки, як традиційного декоративно-ужиткового мистецтва, проведено у формі виставки-захисту учнівських робіт з вишивання(вчитель трудового навчання Лебідь К. М.).

 

21.05.2016 | Aдмін | Читати далі

Відзначення 71-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  8 та  9 травня 2016 року з метою патріотичного виховання в школі проведені заходи, присвячені пам'ятним датам історичних подій Другої світової війни та з метою гідного вшанування подвигу українського народу, його видатного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції в Другій світовій війні як вираз поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам'яті про загиблих воїнів, жертв війни, військових злочинів, депортацій і злочинів проти людяності, здійснених у роки війни.
  Педагогічний та учнівський колективи школи спільно з представниками сільського Будинку культури, Харпацької сільської ради, громадськістю села, за участю ветеранів провели мітинг-реквієм, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни, з покладанням квітів та вінків до пам'ятників та могил загиблих воїнів.
 
09.05.2016 | Aдмін | Читати далі

Писанка - культурний символ України

     Напередодні Великодня в школі проведені майстер-класи з розпису писанок(вчитель трудового навчання Лебідь Катерина Миколаївна).
     На заняттях учні дізналися про історію писанки, навчилися техніки виконання цього виробу, захищали власні проекти.
     З давніх-давен батьки дарували писанки дітям, дівчата - хлопцям, господині - дорогим гостям. Народ вірив у те, що людина, яка виготовила писанку, ніколи не зможе чинити зла. 
     Писанка - це яйце, декороване традиційними символами, які пишуться за допомогою воску й барвників.
     До головних символів української писанки належать:
- Хрест - належить до найдавніших знаків, що символізують світотворення. Це сила Любові, Життя, Творення. Хрест здатний розширюватися безмежно у будь-якому напрямку, отже, позначає вічне життя.
- Сварга(сфастика, чотириніг) - один із різновидів хреста. Це знак вогню, сонця, руху. Один із найстаріших символів людства. За народними уявленнями сварга провіщала добро, удачу, довголіття, родючість, здоров'я і життя, і захищала від темних сил.
- Берегиня - дерево життя, захисниця від напастей і повелителька людських доль.
- Тризуб - символізує минуле, теперішнє і майбутнє, символ сили. Також символізує блискавку, грім, полум'я.
- Триріг - символ вогню, родючості.
- Сонце - символ найяскравішої зірки, яку порівнюють з доброю, вродливою дівчиною, символ життя.
- Олень-кінь - символ багатства і могутності.
- Сітка, решето - сила оберега від злих духів(від зла).
- Півень - сторож, який охороняє добро від впливу зла.
- Дуб - символізує грім, як силу природи.
- Грабельки - символізують хмари і дощ, життєво важливі символи родючості.
- Безкінечник - символ нескінченного життя.
- Дерево життя - символ безперервного відродження природи і відновлення життя, емблема невичерпної життєвої сили, гармонії, безсмертя.
- Зірка - це знак неба, символ порядку небесних тіл і сонячного божества.
    Вчителька розповіла учням про святкові традиції, про писанки та їх види, символи та кольорову гаму, поділилася різноманітними методиками їх створення. Вона кожному допомогла вибрати свій стиль розпису.
   На заняттях учні також дізналися про те, як наші предки вірили в чудодійну силу писанки, адже їхні орнаменти - не просто малюнки, а таємничі знаки, пов'язані з магічними обрядами. І кожен регіон України має свій стиль орнаменту.
    Учні отримали велике задоволення від проведених майстер-класів.

 

29.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Заходи до Дня охорони праці

28 квітня - в Україні відзначається День охорони праці.
З метою пропаганди охорони праці, підвищення рівня безпеки та гігієни праці, формування загальної культури охорони праці, поглиблення та поширення знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності, збагачення фахового досвіду педагогічних працівників в школі проведено комплекс навчально-виховних заходів: 
1. Підготовка та проведення вікторин "Кращий знавець правил з охорони праці", конкурс "Робоче місце".
2. Поновлення куточків, стендів до Дня охорони праці.
3. Організація та проведення практичних занять з виготовлення засобів індивідуального захисту.
4. Виховні години з переглядом відеопрезентацій з даної тематики.
5. Бесіди з учнями про забезпечення реалізації конституційних прав громадян та належні безпечні умови праці.

29.04.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 «43» 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
Всього новин: 421