Новини

Головна » Новини   

День благоустрою

    В рамках щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля", з метою підтримки належного санітарного стану шкільної та прилеглих територій, 23 квітня 2016 року в школі проведено День благоустрою. Всі працівники навчального закладу долучилися до весняних заходів з благоустрою.  
    "Охайні приміщення, охайний двір!" - це наше гасло. Під час суботника прибрано територію школи та її прилеглих частин, упорядковано газони і квітники, висаджені дерева та кущі, вивезені побутові відходи і сміття, побілені дерева та бордюри. 
    Активно працювали всі. 
    Ми - одна дружна родина і спільно дбаємо про чистоту та затишок у школі.

 

23.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Виховний захід "Ехо Чорнобиля""

    14 квітня 2016 року класні керівники 1-5 класів Сивак Н. А., Котик В. Ф., Провороцька О. Г., Трубчаніна Л. Г. провели зі своїми учнями годину спілкування "Ехо Чорнобиля" з метою поглиблення знань про аварію на ЧАЕС та її наслідки, виховання любові до рідного краю, почуття гордості та патріотизму, відповідальності за оточуюче середовище, поваги до людей, які виконували обов'язок Громадянина України. 
     Спогадами про ті далекі події поділився з учнями ліквідатор наслідків Чорнобильської трагедії, запрошений на захід,  житель села Харпачка Лебідь Іван Іванович. Іван Іванович розповів школярам про події 1986 року: про саму аварію, про героїзм та мужність ліквідаторів наслідків страшної катастрофи, в тому числі наших земляків, закликав молодь пам'ятати свою історію, шанувати людей, які ризикуючи власним життям і здоров'ям рятували нас.
    Учасники зустрічі спільно переглянули та обговорили відеофільм і відеопрезентацію про Чорнобильську трагедію.
    Школярі дякували ліквідатору за гарну зустріч, побажали Івану Івановичу міцного здоров'я.
 
14.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Збори батьків майбутніх першокласників!

  05 квітня 2016 року, в плані організації роботи "Школи майбутнього першокласника," в приміщенні школи відбулися збори батьків майбутніх першокласників з метою створення умов для залучення батьків у процес підготовки дитини до школи. Вчитель майбутнього першого класу Сивак Наталія Андріївна обговорила з батьками проблему психологічної готовності дітей до шкільного навчання, надала практичні рекомендації по підготовці дитини до школи, ознайомила батьків з особливостями навчання майбутніх школярів, режимом першокласників, навчальними предметами, провела відкрите заняття з майбутніми першокласниками. 

 

06.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Відкритий урок з основ здоров’я на тему «На перехресті»

    29 березня 2016 року з метою обміну досвідом роботи вчителем Химич Альоною Василівною проведено відкритий урок з основ здоров'я на тему "На перехресті". Метою уроку було ознайомлення учнів з видами перехресть та способами їх переходу, повторення значення основних сигналів світлофору, розвиток уваги, спостережливості, виховання дисципліни та почуття відповідальності за своє здоров'я. Під час уроку вчитель продемонструвала презентацію "Перехрестя". Типи перехресть", застосувала інтерактивні методи та прийоми навчання, зокрема "Мікрофон", "Мозковий штурм", "Передбачення". Під час інформаційної хвилинки учні дізналися про історію виникнення світлофора, під час хвилинки здоров'я учні практично відпрацювали правила переходу дороги на нерегульованому перехресті та сигналу регулювальника, які допоможуть при переході регульованого перехрестя. Фізкультхвилинку вчитель підготувала у формі гри "Гра з макетом світлофора", учні мали змогу повторити значення основних сигналів світлофора. На етапі підведення підсумків уроку Альона Василівна запропонувала учням розгадати кросворд та визначити ключове слово "Безпека". Урок був цікавий, змістовний, сучасний. 

30.03.2016 | Aдмін | Читати далі

Екскурсія до міста Вінниця

    05 березня 2016 року з навчальною та профорієнтаційною метою учні 6-9 класів у супроводі вчителів Солов'я І. В., Химич С. В., Химич С. С. відвідали Вінницьку кондитерську фабрику "Рошен". 
    Ну хто не любить шоколад? А цікаво дізнатися, як же виготовляють шедеври кондитерського мистецтва? Вінницька кондитерська фабрика "Рошен"розкриває таємницю довершеного смаку і технологію виготовлення своєї продукції. 
    Одягнувши білі халати, сіточки для волосся та бахіли, екскурсійна група увійшла в саме серце кондитерської фабрики. Гостям поетапно показали, як відбувається процес народження цукерок, допоки вони потрапляють до споживачів. 
    На завершення екскурсії на дітей чекав приємний сюрприз - солодке частування від ROSHEN.
    Мистецтво створення "Світу солодощів", технологічний процес, культура виробництва та гостинність приємно вразили відвідувачів. 
 
11.03.2016 | Aдмін | Читати далі

Мамина весна

    Свято весни, пробудження природи, світлий день наших дорогих жінок - це 8 Березня. І ось сьогодні, в цей передсвятковий день святково одягнені учні зібралися, щоб привітати своїх матусь, бабусь, сестричок, вчителів зі святом 8 Березня. Під весняну мелодію починається свято. В руках дітей квіти, кульки, дарунки. Діти танцюють, читають вірші, співають, беруть участь у конкурсах. На завершення - цілують любих мам, бабусь, сестричок, дарують дарунки.
Мамо, рідна, мамо люба,
Як же ще тебе назвати!
То ж дозволь тебе, рідненька, 
За усе поцілувати!

 

 

04.03.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 «43» 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Всього новин: 414