Новини

Головна » Новини   

Районні спортивні ігри з волейболу

   18 березня 2017 року команда дівчат нашої школи зайняла І місце у районних зимових сільських спортивних іграх серед жіночих команд Гайсинського району з волейболу і нагороджена дипломом управління освіти, фізичної культури та спорту і районної ради ФСТ "Колос"(вчитель фізкультури Бладика А. І.).

21.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Районний семінар вчителів початкових класів

   17 березня 2017 року на базі нашої школи проведено районний семінар вчителів початкових(третіх) класів.
   Гостей тепло і щиро вітали директор школи Химич В. Г., педагогічний та учнівський колективи. Вчителі району мали можливість познайомитись зі школою, її традиціями, успіхами та здобутками. 
   Теоретична частина семінару представлена цікавими виступами та презентаціями завідувача районного методичного кабінету Сича В. П., керівника районного методичного об'єднання вчителів 3-х класів Бітюк С. Д., творчої групи вчителів школи  Провороцької О. Г., Сивак Н. А, Трубчаніної Л. Г., Котик В. Ф. Учасники семінару мали нагоду обговорити проблемні питання реалізації компетентнісного підходу в освітньому процесі сучасної початкової школи, обмінятися напрацьованим досвідом роботи, а також ознайомитися з творчими лабораторіями вчителів початкових класів, відвідавши їхні кабінети. Під час семінару панувала атмосфера доброзичливості, вчителі отримали позитивні враження від співпраці.
   Неповторні  враження у всіх присутніх залишилися після відвідування відкритого виховного заходу в школі  "Ми - українці, ми - за мир!" Під час заходу діти показали щиру любов, відданість Україні через зворушливі слова, мелодійні пісні про Україну, через  які довели, що вони - справжні патріоти неньки-України.
19.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Співпраця: "Школа і поліція!"

   Саме з метою забезпечення соціального і правового захисту дітей, попередження правопорушень та злочинів з боку неповнолітніх, виявлення осіб, які втягують молодь у злочинну діяльність, працівники Гайсинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області постійно проводять у школі профілактичні заходи на правову тематику.
   Чергова така зустріч-діалог відбулась у школі 16 березня 2017 року.
   Старший інспектор поліції, капітан Гайсинського ВП ГУНП у Вінницькій області Гудима Наталія Миколаївна провела тематичне заняття на правову тематику із старшокласниками, розповіла підліткам про вплив шкідливих звичок, недопущення скоєння правопорушень та переваги здорового способу життя, ознайомила підлітків з поняттями злочину та кримінальної відповідальності, адміністративного правопорушення, хуліганства та відповідальності за їх вчинення. 
   Окрім цього Наталія Миколаївна звернула увагу учнів і на їх свободу і відповідальність, поведінку у школі, знання не лише прав, але й своїх обов'язків, відвідування занять та недопущення пропусків уроків без поважних причин.
   Наприкінці зустрічі вчителі та учні подякували працівнику поліції за приділену увагу та цікавий діалог.
16.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Свято 8 Березня

   З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято - 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.
   7 березня 2017 року цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Першими порадували своїми привітаннями, своїми виступами молодші учні. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям.
   Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували і старші учні. Звучали вірші, пісні. Учні підготували хореографічні композиції.
09.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день рідної мови

   21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. З нагоди свята, з метою поглиблення знань учнів про рідну мову, її історію, формування національної свідомості, виховання гідного ставлення до мови, в школі проведені заходи, присвячені Дню рідної мови, це й конкурси, і виставки, і концертні програми, і просто змагання. Вчителі української мови та літератури Коц Лідія Іванівна та Химич Світлана Степанівна провели тематичні години. Лунали вірші Кобзаря, прислів'я, приказки про мову. Учні дізналися, що українською мовою розмовляють близько 45 мільйонів людей, що вона входить до другого десятка найпоширеніших мов світу.
   "Тепла, барвиста, калинова, рідна, велична, багата, мелодійна...", - так характеризували учні рідну мову. Вони залюбки відповідали на питання гри "Мова, моя мова...", пригадували героїв улюблених українських казок, розшифровували буквено-цифрові ребуси, мали змогу показати свої знання, здобуті на уроках української мови та літератури.
  

 

23.02.2017 | Aдмін | Читати далі

Герої не вмирають

...і мовчки сотня непокорених героїв
відходила у чисті небеса,
і погляди знесилених мільйонів
дивились вслід братам, батькам, синам.
 
    Їх назвали Небесною сотнею - українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і учнів нашої школи.
   20 лютого 2017 року, з метою виховання почуття патріотизму і поваги до історії українського народу та Батьківщини, проведено урок-реквієм "Герої не вмирають!" При проведенні заходу брали участь учні 7-11 класів, які пригадали події на Євромайдані, відчули глибину трагедії та болю, які впали невимовним тягарем на Україну, а також вшанували загиблих хвилиною мовчання. Усі присутні схилили свої голови перед тими, хто заплатив дорогою ціною за майбутнє України - мужніх і відважних чоловіків, які через безневинно пролиту кров до останнього подиху захищали Майдан і своєю жертовністю дарували нам вільну і незалежну державу. Учні переконані, що українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність держави, щоб ми могли любити свою країну, пишатись нею і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ - нескореним. Організатор заходу вчитель історії Химич Альона Василівна.
 
21.02.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 «29» 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 374