Новини

Головна » Новини   

Заходи до Дня охорони праці

28 квітня - в Україні відзначається День охорони праці.
З метою пропаганди охорони праці, підвищення рівня безпеки та гігієни праці, формування загальної культури охорони праці, поглиблення та поширення знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності, збагачення фахового досвіду педагогічних працівників в школі проведено комплекс навчально-виховних заходів: 
1. Підготовка та проведення вікторин "Кращий знавець правил з охорони праці", конкурс "Робоче місце".
2. Поновлення куточків, стендів до Дня охорони праці.
3. Організація та проведення практичних занять з виготовлення засобів індивідуального захисту.
4. Виховні години з переглядом відеопрезентацій з даної тематики.
5. Бесіди з учнями про забезпечення реалізації конституційних прав громадян та належні безпечні умови праці.

29.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Відзначення 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи

   26 квітня 2016 року виповнюється 30 років, як відбулася найстрашніша техногенна катастрофа за весь час використання атомної енергетики - аварія на Чорнобильській атомній електростанції. З нагоди свята в школі проведено ряд заходів: уроки пам'яті "Чорнобиль...Трагедія...Пам'ять...", круглі столи "Чорнобиль не має минулого часу", бесіди "Атом може бути різний", виставки учнівських малюнків "Чорнобиль - наш біль". Учні переглянули відеопрезентацію проекту "Чорнобиль - найбільша техногенна катастрофа XX століття". Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.
  
28.04.2016 | Aдмін | Читати далі

День благоустрою

    В рамках щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля", з метою підтримки належного санітарного стану шкільної та прилеглих територій, 23 квітня 2016 року в школі проведено День благоустрою. Всі працівники навчального закладу долучилися до весняних заходів з благоустрою.  
    "Охайні приміщення, охайний двір!" - це наше гасло. Під час суботника прибрано територію школи та її прилеглих частин, упорядковано газони і квітники, висаджені дерева та кущі, вивезені побутові відходи і сміття, побілені дерева та бордюри. 
    Активно працювали всі. 
    Ми - одна дружна родина і спільно дбаємо про чистоту та затишок у школі.

 

23.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Виховний захід "Ехо Чорнобиля""

    14 квітня 2016 року класні керівники 1-5 класів Сивак Н. А., Котик В. Ф., Провороцька О. Г., Трубчаніна Л. Г. провели зі своїми учнями годину спілкування "Ехо Чорнобиля" з метою поглиблення знань про аварію на ЧАЕС та її наслідки, виховання любові до рідного краю, почуття гордості та патріотизму, відповідальності за оточуюче середовище, поваги до людей, які виконували обов'язок Громадянина України. 
     Спогадами про ті далекі події поділився з учнями ліквідатор наслідків Чорнобильської трагедії, запрошений на захід,  житель села Харпачка Лебідь Іван Іванович. Іван Іванович розповів школярам про події 1986 року: про саму аварію, про героїзм та мужність ліквідаторів наслідків страшної катастрофи, в тому числі наших земляків, закликав молодь пам'ятати свою історію, шанувати людей, які ризикуючи власним життям і здоров'ям рятували нас.
    Учасники зустрічі спільно переглянули та обговорили відеофільм і відеопрезентацію про Чорнобильську трагедію.
    Школярі дякували ліквідатору за гарну зустріч, побажали Івану Івановичу міцного здоров'я.
 
14.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Збори батьків майбутніх першокласників!

  05 квітня 2016 року, в плані організації роботи "Школи майбутнього першокласника," в приміщенні школи відбулися збори батьків майбутніх першокласників з метою створення умов для залучення батьків у процес підготовки дитини до школи. Вчитель майбутнього першого класу Сивак Наталія Андріївна обговорила з батьками проблему психологічної готовності дітей до шкільного навчання, надала практичні рекомендації по підготовці дитини до школи, ознайомила батьків з особливостями навчання майбутніх школярів, режимом першокласників, навчальними предметами, провела відкрите заняття з майбутніми першокласниками. 

 

06.04.2016 | Aдмін | Читати далі

Відкритий урок з основ здоров’я на тему «На перехресті»

    29 березня 2016 року з метою обміну досвідом роботи вчителем Химич Альоною Василівною проведено відкритий урок з основ здоров'я на тему "На перехресті". Метою уроку було ознайомлення учнів з видами перехресть та способами їх переходу, повторення значення основних сигналів світлофору, розвиток уваги, спостережливості, виховання дисципліни та почуття відповідальності за своє здоров'я. Під час уроку вчитель продемонструвала презентацію "Перехрестя". Типи перехресть", застосувала інтерактивні методи та прийоми навчання, зокрема "Мікрофон", "Мозковий штурм", "Передбачення". Під час інформаційної хвилинки учні дізналися про історію виникнення світлофора, під час хвилинки здоров'я учні практично відпрацювали правила переходу дороги на нерегульованому перехресті та сигналу регулювальника, які допоможуть при переході регульованого перехрестя. Фізкультхвилинку вчитель підготувала у формі гри "Гра з макетом світлофора", учні мали змогу повторити значення основних сигналів світлофора. На етапі підведення підсумків уроку Альона Василівна запропонувала учням розгадати кросворд та визначити ключове слово "Безпека". Урок був цікавий, змістовний, сучасний. 

30.03.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 «36» 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 374