Новини

Головна » Новини   

Співпраця: "Школа і поліція!"

   Саме з метою забезпечення соціального і правового захисту дітей, попередження правопорушень та злочинів з боку неповнолітніх, виявлення осіб, які втягують молодь у злочинну діяльність, працівники Гайсинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області постійно проводять у школі профілактичні заходи на правову тематику.
   Чергова така зустріч-діалог відбулась у школі 16 березня 2017 року.
   Старший інспектор поліції, капітан Гайсинського ВП ГУНП у Вінницькій області Гудима Наталія Миколаївна провела тематичне заняття на правову тематику із старшокласниками, розповіла підліткам про вплив шкідливих звичок, недопущення скоєння правопорушень та переваги здорового способу життя, ознайомила підлітків з поняттями злочину та кримінальної відповідальності, адміністративного правопорушення, хуліганства та відповідальності за їх вчинення. 
   Окрім цього Наталія Миколаївна звернула увагу учнів і на їх свободу і відповідальність, поведінку у школі, знання не лише прав, але й своїх обов'язків, відвідування занять та недопущення пропусків уроків без поважних причин.
   Наприкінці зустрічі вчителі та учні подякували працівнику поліції за приділену увагу та цікавий діалог.
16.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Свято 8 Березня

   З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято - 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.
   7 березня 2017 року цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі. Першими порадували своїми привітаннями, своїми виступами молодші учні. Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям.
   Теплі слова побажання і привітання всім жінкам підготували і старші учні. Звучали вірші, пісні. Учні підготували хореографічні композиції.
09.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день рідної мови

   21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. З нагоди свята, з метою поглиблення знань учнів про рідну мову, її історію, формування національної свідомості, виховання гідного ставлення до мови, в школі проведені заходи, присвячені Дню рідної мови, це й конкурси, і виставки, і концертні програми, і просто змагання. Вчителі української мови та літератури Коц Лідія Іванівна та Химич Світлана Степанівна провели тематичні години. Лунали вірші Кобзаря, прислів'я, приказки про мову. Учні дізналися, що українською мовою розмовляють близько 45 мільйонів людей, що вона входить до другого десятка найпоширеніших мов світу.
   "Тепла, барвиста, калинова, рідна, велична, багата, мелодійна...", - так характеризували учні рідну мову. Вони залюбки відповідали на питання гри "Мова, моя мова...", пригадували героїв улюблених українських казок, розшифровували буквено-цифрові ребуси, мали змогу показати свої знання, здобуті на уроках української мови та літератури.
  

 

23.02.2017 | Aдмін | Читати далі

Герої не вмирають

...і мовчки сотня непокорених героїв
відходила у чисті небеса,
і погляди знесилених мільйонів
дивились вслід братам, батькам, синам.
 
    Їх назвали Небесною сотнею - українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і учнів нашої школи.
   20 лютого 2017 року, з метою виховання почуття патріотизму і поваги до історії українського народу та Батьківщини, проведено урок-реквієм "Герої не вмирають!" При проведенні заходу брали участь учні 7-11 класів, які пригадали події на Євромайдані, відчули глибину трагедії та болю, які впали невимовним тягарем на Україну, а також вшанували загиблих хвилиною мовчання. Усі присутні схилили свої голови перед тими, хто заплатив дорогою ціною за майбутнє України - мужніх і відважних чоловіків, які через безневинно пролиту кров до останнього подиху захищали Майдан і своєю жертовністю дарували нам вільну і незалежну державу. Учні переконані, що українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність держави, щоб ми могли любити свою країну, пишатись нею і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ - нескореним. Організатор заходу вчитель історії Химич Альона Василівна.
 
21.02.2017 | Aдмін | Читати далі

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

   14 лютого 2017 року з нагоди відзначення 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, з метою національно-патріотичного виховання учнів проведені спільні заходи школи та працівників сільського Будинку культури. Цього дня проведено екскурсію до сільського Будинку культури та відвідано виставку "Афганістан болить в моїй душі..." Учні 8-10 класів спільно з педагогом-організатором Химич С. В. та учителями історії Химич А. В., Химич С. С. провели урочисту ходу з покладанням квітів до могили односельця, воїна-афганця Ковальчука Анатолія Дмитровича, який загинув, виконуючи бойове завдання в Афганістані. Вшанували пам'ять хвилиною мовчання. Також провели зустріч з Ковальчук Марією Павлівною, матір'ю воїна-афганця. Марія Павлівна згадала ті роки, які назавжди закарбувалися в її пам'яті. На завершення зустрічі переглянули відеоролик "Афганістан".

15.02.2017 | Aдмін | Читати далі

Диво-валентинки

   Є багато різних свят у нашому житті, та все ж найприроднішим святом було, є і буде найзворушливіше почуття людини, яке зветься Коханням.
   14 лютого - День Святого Валентина. Це свято юних і закоханих, день валентинок і цукерок, день побачень і освідчень, день спогадів і надій... В цей день часто стаються різноманітні дива. Валентинку, як подарунок на День Валентина, потрібно виготовити своїми руками, а подарувати так, щоб об'єкт любові не знав від кого, але зміг здогадатися. Існує безліч способів виготовлення валентинок. Тому сьогодні ми проводили майстер-класи по виготовленню валентинок. Відбулася виставка валентинок. Найактивніші учасники - учні 1-го класу, які проявили особливу майстерність та фантазію. У свої роботи вони вклали частинку своєї чистої душі, всю свою любов та щирість.
14.02.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 «36» 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Всього новин: 414