Новини

Головна » Новини   

Гриби бувають різні!

   З метою розширення та поглиблення знань учнів про гриби своєї місцевості, ознайомлення з видами грибів, вироблення вмінь відрізняти гриби їстівні від отруйних, виховання дбайливого ставлення до природи, сприяння збереженню здоров'я, протягом тижня з 23 по 27 жовтня 2017 року в школі проведено цикл позакласних виховних заходів про гриби.
   Вчителі початкових класів Сивак Н. А. і Котик В. Ф. з учнями своїх класів провели виховний захід "Майже все про гриби". На святі змагались три команди "Боровички", "Лисички", "Маслюки". Учні отримали багато цікавої інформації про різні види грибів, їх характерні ознаки. Команди змагались у таких конкурсах: 
1. Пізнавальна гра "Рими".
2. Конкурс "Цікавинки про гриби".
3. Гра "Що за гриб".
4. Вікторина про гриби.
5. Кросворд "Грибний кошик".
6. "Завдання від Боровичка".
7. Правила збирання грибів.
8. Конкурс "Малюнковий". 
   По закінченню виховного заходу біли підведені підсумки. Перемогла дружба.
   Вчитель біології та екології Лебідь К. М. з учнями старших класів провела виховну годину, презентувала фотохарактеристики їстівних та отруйних грибів. Учні взяли активну участь у вікторині про гриби. Подорож у "Царство грибів" була цікавою і корисною. Вчителька розповіла учням про основні правила при зборі грибів, провела конкурс "Збір грибів". Відгадували загадки про гриби.
   Учні отримали багато задоволення від виконання завдань. 
   Всім було цікаво та весело. 
28.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Зустріч з працівником ювенальної превенції

   18 жовтня 2017 року з метою забезпечення соціального і правового захисту дітей, попередження правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, у школі відбулася зустріч старшокласників із старшим інспектором ювенальної превенції Гайсинського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Гудимою Наталією Миколаївною. 
   Наталія Миколаївна провела з підлітками профілактично-роз'яснювальну бесіду на тему "Попередження жорстокості серед однолітків. Відповідальність неповнолітніх за прояви булінгу" з метою недопущення непорозумінь між учнями. Капітан поліції розповіла підліткам про переваги здорового способу життя, недопущення скоєння правопорушень, ознайомила учнів з поняттями злочину та кримінальної відповідальності, адміністративного правопорушення, хуліганства та відповідальності за їх вчинення. 
20.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України

   З нагоди відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України, з метою виховання учнів у дусі відданості Батьківщині та українському народу, організації змістовного дозвілля учнів, у школі проведені години спілкування, уроки мужності, бесіди, виставки художньої та документальної літератури, виставка малюнків "Козацька слава України", спортивні змагання тощо.

   

15.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Всеукраїнський день бібліотек у школі

   Відзначення Всеукраїнського дня бібліотек свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства. Зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української нації підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства.
   З нагоди цього дня в школі проведено ряд заходів. 
   Відбулася посвята у читачі учнів 1-го класу. Діти дізналися, що книга - одне з найбільших див, створених людиною, прослухали урок-пораду "Книжка - духовна та матеріальна цінність". 
   Для учнів 2-4 класів бібліотекар школи Химич Ольга Прокопівна провела бібліотечний урок "Історія виникнення бібліотек", розповіла про історію першої бібліотеки на Україні, засновником якої був Ярослав Мудрий.
   Для учнів старших класів були проведені бібліотечні уроки "Найбільші і найцікавіші бібліотеки світу". Бібліотекар роздала учням пам'ятки читача про єдині вимоги щодо збереження підручників. Проведена загальношкільна акція "Кращий клас по збереженню підручників". 
   В переддень професійного свята, Всеукраїнського дня бібліотек, до бібліотеки завітали наймолодші читачі - учні 1-го та 2-го класів.  Вони привітали бібліотекаря з професійним святом квітами, піснями та віршиками. Ольга Прокопівна провела екскурсію під назвою "Перший крок у світ книжок".
   Учні та вчителі із задоволенням взяли участь в акції "Подаруй бібліотеці книгу!"
   
 
04.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Зі святом, дорогі вчителі!

   Напередодні свята Дня працівників освіти, учні традиційно вітають педагогів. 
   Один раз на рік наближається той день, коли ми вимовляємо "учитель", згадуючи при цьому не контрольну роботу, тематичне оцінювання чи підсумкову атестацію, а квіти і добрий настрій. І цей день ми називаємо Днем працівників освіти. І ось він настав! Школа майорить осінніми квітами і розквітає посмішками вихованців та педагогів.
   Учнівський колектив підготував феєричне свято для своїх наставників. Учні підготували цікаву програму: пісні, танці, вірші, сценки, вітання і побажали вчителям міцного здоров'я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України! 
   З глибокою шаною та щирою вдячністю педколектив та учні привітали вчителів-пенсіонерів. Слова, сказані на адресу ветеранів педагогічної праці, зігрівали їх душі і серця. А спогади про шкільну сторінку у їхній долі озивалися сльозинками на очах. Адже всі вони, хоч і на заслуженому відпочинку, живуть школою, її радощами й болем.
   Зі святом, дорогі вчителі! 
01.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Олімпійський тиждень

   В період з 01 по 11 вересня 2017 року на базі школи пройшов Олімпійський тиждень, основна мета якого - виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху як провідника миру, духовності та єдності; формування в них навичок та культури здорового способу життя; залучення молодого покоління до активних занять фізичною культурою та спортом.
   Програмою Олімпійського тижня було передбачено змагання з різних видів спорту, міні-турніри, естафети, конкурси, вікторини, фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я".
   Переможців нагороджено грамотами та дипломами.
18.09.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 «34» 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
Всього новин: 423