Новини

Головна » Новини   

Виховна година "Здоров'я - найдорожчий скарб"

   01 грудня 2017 року з учнями 5 класу проведена виховна година на тему "Здоров'я - найдорожчий скарб" з метою сприяння зміцненню здоров'я дітей, розвитку вміння берегти здоров'я, дотримання правил безпечної поведінки, виховання життєвої потреби - бути завжди здоровим(класний керівник Химич С. С.). 
   На протязі виховної години учні слухали цікаву інформацію про здоров'я людини, брали участь у вікторині, зачитували цікаві факти про здоров'я, працювали з українськими прислів'ями, наводили власні приклади та висловлювали думки, складали "кодекс здоров'я", ознайомились із духовним заповітом Матері Терези, адже здоров'я - найдорожчий скарб.
   Виховна година пройшла в цікавій інформаційно-ігровій формі.
01.12.2017 | Aдмін | Читати далі

Вшанування пам'яті жертв Голодомору

  25 листопада Україна вшановує День пам'яті жертв Голодомору. 
  З метою поглиблення знань учнів про Голодомор як геноцид українського народу, його причини, перебіг і наслідки, виховання поваги до історичного минулого, особистісних рис громадянина України, залучення учнівської молоді до меморіальних заходів із вшанування пам'яті жертв геноциду українського народу - Голодомору 1932-1933 років, у школі пройшли жалобні заходи, зокрема уроки пам'яті "Голодомор 1932-1933 років. Україна пам'ятає..." Проведено ходу-реквієм до братської могили жертв Голодомору 1932-1933 років на сільське кладовище(вчитель історії Химич А. В.).
  Вчителі та учні взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та акції "Запали свічку пам'яті". 
26.11.2017 | Aдмін | Читати далі

День Гідності та Свободи

   21 листопада 2017 року, з метою вшанування патріотизму та мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та європейського вибору, з учнями школи  проведено виховні заходи та години спілкування на тему: "Наш дух не зламати, свободу не вбити", конкурс відео презентацій "Я і Революція Гідності"(вчитель історії Химич А. В.).
   Вчителька донесла до учнів об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку XXІ століття, прищеплюючи любов до Батьківщини та бажання стати гідними громадянами України.
23.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Моя рідна мова

   9 листопада 2017 року до Дня української писемності та мови з учнями 5 класу проведено свято-конкурс "Моя рідна мова" (вчитель української мови та літератури Химич С. С.) з метою ознайомлення учнів з виникненням писемності, показу краси та багатства рідної мови, розширенню словникового запасу школярів, розвиткові творчих здібностей, бажанню берегти свою національну культуру, розвитку почуття національної гідності, виховання любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова, бажання розмовляти рідною мовою. 

09.11.2017 | Aдмін | Читати далі

Бібліотека - дім мудрості, аптека для душі!

   В період з 01 по 31 жовтня 2017 року в школі пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя". Усі заходи, заплановані бібліотекарем школи Химич Ольгою Прокопівною  були спрямовані на формування в учнів практичних навичок дбайливого ставлення до свого здоров'я, популяризацію літератури про здоров'я та здоровий спосіб життя, створення корисних посилань на швидкий пошук сайтів з інформацією щодо здорового способу життя в Інтернеті, організацію книжкових виставок, проведення виховних заходів з формування здорового способу життя в тісній співпраці бібліотекаря школи з учасниками навчально-виховного процесу. 
   Під час місячника проведені такі заходи:
   06 жовтня у 8 класі - конкурс афоризмів "Загадки, народні прислів'я про здоров'я, школу, знання, книги".
Учні попередньо підготовились до конкурсу. Найбільше загадок про здоров'я зібрала учениця 8 класу Бабенко Юлія, а найкмітливішими виявилися учні 8 класу Барабаш Олег, Котик Олександр та вчитель української мови і літератури Коц Лідія Іванівна. Усім було цікаво.
   09 жовтня - екскурсія до бібліотеки, презентація-вікторина "Українські народні казки". Наймолодші школярі - учні 1 класу відвідали бібліотеку де ознайомилися з українськими  народними казками, з жанровими особливостями народної казки, вчилися виділяти в тексті дійових осіб, давали їм характеристики. Також з великим задоволенням учні брали участь в інсценуванні казок. 
   10 жовтня - Акція "Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом". Багато учнів відгукнулися на цей заклик і охоче подарували бібліотеці свої улюблені книги. 
   11 жовтня з учнями 1 класу проведено бібліотечний урок "Практичне ознайомлення із поняттями бібліотека, бібліотекар, читацька зала. Основні правила поведінки в бібліотеці, правила збереження книжки, правила гігієни читання, перегляд".
Діти практично розрізняли дитячі видання, газету, журнал, називали окремі спеціальні видання. Урок учням сподобався, був цікавим і пізнавальним.
   18 жовтня вчителем української мови і літератури Коц Л. І. проведено з учнями 6 класу конкурс на кращий твір-роздум "Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу". Перед написанням твору вчителем проведена підготовча робота з метою ознайомлення учнів з різними традиціями українського народу, щодо здорового способу життя. Підведено підсумки. Переможцем конкурсу став учень 6 класу Баландюк Артем.
   19 жовтня з учнями 2 класу було проведено виховний захід "У мандри запрошують книги". Під час мандрівки бібліотекар пояснила учням для чого існують бібліотека, читальна зала, книжкова виставка, ознайомила учнів з різними видами літератури. Класний керівник 2 класу Сивак Н. А. спрямувала роботу учнів на виконання таких завдань:
  - Розстав слова в абетковому порядку.
  - З'єднай частини прислів'я.
  - Які це письменники?
Учні також з великим задоволенням відгадували загадки, пригадували правила поводження з книгою, норми поведінки в бібліотеці. Панувала доброзичлива атмосфера, учні отримали багато корисної інформації та були задоволені святом.
   26 жовтня вчителем образотворчого мистецтва Кузнєцовою Т. В. проведена виставка-конкурс малюнків "Я обираю здоров'я", "Здоровий спосіб життя - модно, престижно, корисно".Учні презентували свої малюнки. Переможцями конкурсу були всі учасники, оскільки кожен з них вклав частинку своєї душі у малюнок.
   27 жовтня - виховні години "Дороги в храм здоров'я";
пошук сайтів "Про здоровий спосіб життя". Учні із задоволенням за допомогою мережі Інтернет шукали, переглядали інформацію і копіювали посилання із заданої теми.
 
31.10.2017 | Aдмін | Читати далі

28 жовтня - День вигнання нацистських окупантів із України

  28 жовтня по всій країні відзначають День вигнання нацистських окупантів із України. 
   73 роки відділяють нас від подій Другої світової війни. Для історії це небагато, а для людини - це майже все життя. Кожного року, в честь невмирущої пам'яті і слави, увіковічених мужністю і героїзмом наших воїнів-визволителів, у школі відзначається мужність та героїзм українського народу, виховуючи у молоді національну гідність, патріотизм, шанобливе ставлення до старшого покоління та готовність стати до захисту своєї держави. 
   Низький уклін пам'яті тих, хто боровся і поліг у тій війні. Нехай ніколи не заросте стежка до пам'ятника визволителям!

 

29.10.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 «33» 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
Всього новин: 423