Новини

Головна » Новини   

Тиждень олімпійського прапора

  З 20 по 24 січня 2020 року в рамках щорічної церемонії "Свято Олімпійського прапора", з метою розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, сприяння вихованню почуття патріотизму та гордості за свою державу в школі проходив Олімпійський тиждень: відбулися спортивні змагання під гаслом "Ми майбутні олімпійці", бесіди "Олімпійський рух в Україні"(1-5 класи), "Олімпійський прапор(6-9 класи),  конкурси, олімпійський урок , круглі столи, флешмоб . До проведення заходів долучилися вчитель фізкультури Демчук В. А. та класні керівники. 

26.01.2020 | Aдмін | Читати далі

Відзначення Дня Соборності

   Щороку 22 січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підгрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.
   З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:
- виховні години "Україна - єдина Соборна держава", "Славетні імена України";
- перегляд фільму "Акт злуки. Відтворення історичної правди";
- виховний захід для учнів 1-5 класів "Єднання України заради незалежності";
- книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці "Соборна Україна";
- конкурс малюнків "Україна - разом і назавжди".
   А учні старшої школи, тримаючи державний прапор, створили нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.
23.01.2020 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день обіймів

   Серед безлічі свят є день, присвячений дружбі, доброті, любові до ближнього, який у календарі має назву Міжнародний день обіймів. 
   У цей день, 21 січня, учні початкових класів підготували веселу перерву, на якій розповіли про свято обіймів, історію його виникнення і звичайно, дарували однокласникам і своїм вчителям теплі та щирі обійми, посмішки і гарний настрій. 
   Цей чудовий день подарував усім незабутні емоції.
22.01.2020 | Aдмін | Читати далі

Педрада "Професійна мобільність педагога в умовах НУШ"

  Зміни - закон життя.

І ті, хто дивиться тільки в минуле

чи лише на сьогодення, 

безперечно пропустять майбутнє.

Джон Ф. Кеннеді

    На виконння плану роботи школи на 2019-2020 навчальний рік 11 січня 2020 року проведена педрада-тренінг на тему "Професійна мобільність педагога в умовах НУШ". 
    Головною метою педради було усвідомлення необхідності розвитку професійної мобільності, формування ІКТ-компетентності вчителя в освітньому процесі, прагнення до самовдосконалення, рефлексії, оволодіння механізмами комунікативної компетентності роботи вчителя в новій українській школі.
    Вчителі, використовуючи власний досвід роботи, презентували свої відео-виступи. 
    Протягом роботи в творчих групах була сформована спільна думка, що щастя і упішність педагога багато в чому залежить від того, який сенс він вкладає в свою працю, як багато він працює над собою, своїм зростанням, своєю незамінністю. 
    Відпрацьовуючи засоби і способи ефективного індивідуального стилю професійної діяльності, члени педагогічного колективу переглядали відео, презентації, виконували різноманітні вправи і завдання та ухвалили відповідні рішення педради.

 

12.01.2020 | Aдмін | Читати далі

Новорічне свято в школі

   Святкування Нового року в школі відбулося 27 грудня. 
   Традиційно це був чудовий привід для того, щоб і вчителі, і батьки- матусі, татусі, бабусі, дідусі, а також менші братики та сестрички наших учнів, які ще не ходять до школи, зібралися однією великою дружною громадою побачити та послухати виступи наших школярів, помилуватися їхніми різнобічними талантами до співів, танців, декламування, акторської майстерності, подивитися на казкове дійство. І дійсно, на нашому святі не було ні часу, ні приводу для суму.
   Святкування проходило у дві зміни:
- молодші школярі розповідали новорічні вірші, співали, танцювали, інсценізували казки;
- старшокласники інсценізували казки, виконували пісні, проявляли свій талант перевтілення в постановці чудових сценок.
   Всі діти перетворились на казкових героїв і завдяки своїм вмінням зробили свято неперевершеним. Протягом усього дійства лунало багато музики, пісень, жартів. 
   Дід Мороз і Снігуронька звеселяли: весело співали, танцювали, поводили з учнями веселі новорічні хороводи навколо красуні-ялинки.
   На завершення Дід Мороз та Снігуронька вручили новорічні подарунки учням школи.
   Дякуємо за придбані новорічні подарунки для учнів школи ТОВ "ПК"Зоря Поділля""(директор Шелестюк А. В.).
   Свято зустрічі Нового року подарувало всім море позитивних емоцій та гарний настрій.
   З Новим 2020 роком!
 
28.12.2019 | Aдмін | Читати далі

Новорічні композиції

   20 грудня 2019 року в школі проведено заняття гуртка декоративно-прикладного мистецтва, майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас(вчитель трудового навчання Лебідь К. М.). Для виготовлення новорічних декорацій учні використовували поєднання технологій: пап'є-маше, ниткографію і завершували процес декорування природніми матеріалами. 
  Заняття з виготовлення декоративної, повітряної сфери сприяло засвоєнню знань про використані техніки, властивості матеріалів, а також розвитку загального враження культури декорування, вихованню економного ставлення до матеріалів та бережного ставлення до обладнання.
   Святковий настрій, неймовірні емоції від створеного своїми руками отримали учні напередодні новорічних свят.

 

23.12.2019 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 «15» 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Всього новин: 414