Новини

Головна » Новини   

Шевченківські дні

   З нагоди відзначення 204-річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка з 05 по 16 березня 2018 року в школі пройшли "Шевченківські дні". Заходи проведені з метою виховання любові до рідної мови, скарбів поетичного слова України, вшанування пам'яті видатного художника слова, патріота України - Т. Г. Шевченка, формування культури мовлення через красу і багатство рідної мови. 
   В школі проведено читання творів Т. Г. Шевченка "І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній, новій не забудьте пом'янути незлим тихим словом"(учитель української мови та літератури Химич С. С.), усні журнали "До тебе я, Тарасе, йду"(учитель української мови та літератури Коц Л. І.).
   На завершення прозвучала літературно-музична композиція "Хай палає свічка..."(організатори заходу: керівник методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу предметів Химич С. С., вчитель української мови та літератури Коц Л. І., педагог-організатор Химич С. В.). Учні підготували інсценізації творів, читання напам'ять творів Т. Г. Шевченка. З уст учнів лунали поезії "Думка", "Садок вишневий коло хати", "Ой три шляхи широкії..." та інші. У кожній прочитаній поезії звучав заклик до любові та шани нашої незалежної України.
   Нехай назавжди залишається пам'ять, добра слава про людей, що мандрують у світі в пошуках істини та правди. Кожне слово Тараса Григоровича Шевченка ніби із сьогоднішнього дня. Твори геніального поета допомагають осмислити минуле та зазирнути в майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості. 
   
19.03.2018 | Aдмін | Читати далі

Нас об'єднує школа

   16 березня 2018 року в школі відбулася зустріч старшокласників з випускником школи 2017 року, нині студентом І курсу державної форми навчання факультету № 2 (з підготовки кадрів для підрозділів поліції превентивної діяльності) Одеського державного університету внутрішніх справ Котиком Владиславом Сергійовичом. Владислав розповів учням 8-11 класів про університет, його сучасну матеріально-технічну базу, роз'яснив особливості організації освітнього процесу, практичного навчання, дозвілля студентів, продемонстрував відео про діяльність університету. Також надав вичерпні відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів стосовно вступу та навчання.  Школярі слухали виступ Владислава, задавали йому хвилюючі питання. 
   Зустріч пройшла з користю - в багатьох учнів з'явився живий інтерес до навчання в університеті. 
16.03.2018 | Aдмін | Читати далі

Свято 8 Березня

   8 Березня - свято квітів і посмішок, ніжності і краси. Напередодні свята 7 березня 2018 року учні вітали своїх матусь, бабусь, сестричок, вчителів. Для них лунали пісні, щирі слова вдячності за турботу і ласку, за материнське тепло і відданість. А веселі конкурси, виготовлені власноруч подарунки, запальні танці створювали по-справжньому святковий настрій. Це було справжнє свято-феєрія, дітвора дарувала присутнім радість і втіху своєю майстерністю.

10.03.2018 | Aдмін | Читати далі

Пречудово, пречудово розцвітай же, рідне слово!

    Протягом тижня з 19 по 25 лютого 2018 року, з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови, з метою донесення учням інформації про заснування Міжнародного дня рідної мови, формування знань про шлях становлення рідної мови, прищеплення і розвитку почуття патріотизму, національної гордості за мову, виховання любові до рідної мови, бажання досконало її знати, в школі проведені тематичні уроки, виховні години, на яких учні поглибили свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу. 
    Завершальним етапом у відзначенні Міжнародного дня рідної мови було проведення з учнями старших класів свята "Пречудово, пречудово розцвітай же, рідне слово!"(вчителі української мови та літератури Химич С.С., Коц Л. І., педагог-організатор Химич С. В.).
    Розпочалося свято "Молитвою до мови" К. Мотрич, яку з великим натхненням і вірою в серці прочитали учні 5-го класу. Химич Анастасія та Павленко Наталія розповіли присутнім історію виникнення свята. Вони також наголосили на тому, що це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частинкою свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови. Всім учасникам свята запропоновано перегляд презентації про Україну та рідну мову. 
    Продовжили свято читці віршів про мову: Баландюк Марія, Баландюк Юлія, Котик Вікторія, Бабенко Юлія. 
    На закінчення пролунала пісня "Рідна мова" у виконанні учнів 5-го класу.
    Завершила свято вчитель української мови та літератури Химич С. С., яка закликала учнів зберігати і шанувати свою мову, заради прийдешніх поколінь, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України.
27.02.2018 | Aдмін | Читати далі

Дзвенить струмочком рідна мова

    21 лютого 2018 року, з метою розширення уявлення учнів про рідну мову як засобу спілкування між людьми, розвитку усного мовлення, інтересу до мовних явищ,  виховання любові та поваги до рідної мови, з молодшими школярами проведено свято рідної мови "Дзвенить струмочком рідна мова"(вчителі 1-4 класів Котик В. Ф., Сивак Н. А., Трубчаніна Л. Г., Провороцька О. Г.).
    Учні розповідали вірші та прози про рідну мову, відгадували загадки, виконували завдання в групах, складали схему "З чого складається мова", грали гру "Доповни правило", працювали в парах(списували текст, називали предмети, дії, ознаки, знаходили антоніми та синоніми), виконували творчу роботу "З'єднай прислів'я".
    З великим задоволеннм учні виконали інтерактивну вправу "Асоціативна квітка".
21.02.2018 | Aдмін | Читати далі

Про увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

    20 лютого 2018 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності(листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, в школі проведено наступні заходи:
- загальношкільна інформаційно-тематична лінійка з хвилиною мовчання "Небесна сотня - герої нової України";
- фото-виставка "Революція гідності: хроніка подій";
- години спілкування "Герої не вмирають - герої поряд з нами";
- екскурсія в сільську бібліотеку.
20.02.2018 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 «21» 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Всього новин: 374