Новини

Головна » Новини   

Прощавай, Букварику!

   12 травня 2017 року з учнями першого класу проведено свято "Прощавай, Букварику"(вчитель Сивак Наталія Андріївна).
   На свято запрошені батьки учнів 1-го класу. Метою проведення свята було формування в учнів інтересу до набуття нових знань та вмінь, розвитку акторських здібностей, уяви, вміння фантазувати, виховання любові до книги, вміння та навички підтримки та збереження міжособистісної злагоди, запобігання та мирного розв'язання різних конфліктів, здатності враховувати думку товаришів, культурно спілкуватись, потреби взаємодопомоги, виховання кращих людських якостей: доброти, милосердя, розуміння й поваги до інших, небайдужості до чужої біди.
   Діти декламували вірші, співали пісні, танцювали, виконували різні цікаві завдання, розгадували ребуси, загадки, грали в різні ігри.
   На святі панувала доброзичлива атмосфера. Усі присутні залишились задоволені.
   Учні першого класу прощалися зі своєю першою шкільною абеткою. Вони розповіли про всі букви, а букварику подякували за його терпіння, за те, що він допоміг їм навчитися читати.
   Прощавай, Букварику!
14.05.2017 | Aдмін | Читати далі

УРОКИ МУЖНОСТІ

   8 та 9 травня 2017 року з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у школі проведені заходи: години спілкування, тематичні уроки пам'яті, зустрічі з ветеранами. А в селі Харпачка їх залишилось двоє, це Лебідь Ілля Дмитрович та Рудь Іван Андрійович.
   З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам'яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності,  педагогічний та учнівський колективи школи спільно з представниками сільської ради, сільського Будинку культури, громадськістю села провели мітинг-реквієм з покладанням квітів до пам'ятників та могил загиблих та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.
   Як символ Дня примирення використовується червоний мак. Ця пам'ять робить нас сильнішими, вона запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

09.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Змагання ЮІР

    04 травня 2017 року проведено загальношкільний конкурс "ЮІР" з метою перевірки та поглиблення знань учнів з правил дорожнього руху, повторення правил безпеки руху велосипедистів та пішоходів, попередження дорожньо-транспортного травматизму.
    Учні об'єдналися у три команди: "Сокіл", "Кращі з найкращих", "Юний орел". Команди змагалися у таких конкурсах: "Велоестафета", "Ерудит", "Розгадай дорожній кросворд", "Мозковий штурм", "Дорожній-мініпрактикум", "Світлофор", "Дорожній лабіринт". На всіх етапах конкурсів під час змагань вирували позитивні емоції. Кожен із учасників прагнув перемогти, тому намагався побороти усі бар'єри та показати свої найкращі знання з дорожньої грамоти, віртуозність керування велосипедом. Допущені помилки на етапах змагань лише об'єднували команду, що надавало ще більшої завзятості в вирішенні інших завдань.
    За підсумками результатів І місце посіла команда "Сокіл", ІІ місце - команда "Кращі з найкращих", ІІІ місце - команда "Юний орел".  Всі учасники отримали масу яскравих емоцій і вражень.
05.05.2017 | Aдмін | Читати далі

До 31-річниці Чорнобильської трагедії

    26 квітня 2017 року, з нагоди відзначення 31-річниці аварії на Чорнобильській АЕС, в школі проведені заходи: уроки пам'яті, відеопрезентації та бесіди "Чорнобиль... Трагедія... Пам'ять...", круглі столи "Чорнобиль не має минулого часу", виставки учнівських малюнків "Чорнобиль - наш біль", зустрічі з ліквідаторами наслідків Чорнобильської трагедії.
    Спогадами про ті страшні події поділились з учнями ліквідатори Чорнобильської катастрофи Лебідь Іван Іванович та Ковальов Микола Петрович, жителі села Харпачка, яких учні провідали на дому. Вони розповіли школярам про Чорнобильську аварію 1986 року, про героїзм та мужність ліквідаторів наслідків страшної катастрофи, закликали молодь пам'ятати свою історію, шанувати людей, які ризикуючи власним життям і здоров'ям рятували нас.
    Учні дякували Івану Івановичу та Миколі Петровичу за гарну зустріч, бажаючи їм міцного здоров'я і мирного довголіття.
27.04.2017 | Aдмін | Читати далі

Військово-польові заняття

   З метою закріплення військових знань і навичок, набутих учнями на заняттях, організованого завершення вивчення курсу "Захист Вітчизни" в школі щорічно проводяться навчально-польові заняття з учнями 11-го класу, які є обов'язковою складовою навчальної програми предмета "Захист Вітчизни".
   За планом навчально-польових занять 2016-2017 навчального року 20 квітня 2017 року одинадцятикласники вперше виконали навчальну стрільбу з бойової зброї АК-74 на військовому полігоні урочища "Белендіївка", потренувалися в спорядженні магазинів бойовими патронами, поводженні зі зброєю при стрільбі, дотриманні спеціальних мір безпеки. 
   Випускники мали змогу закріпити набуті знання на практиці та відчути себе справжніми захисниками Батьківщини.
21.04.2017 | Aдмін | Читати далі

РУХ ЗАРАДИ ЗДОРОВ'Я

   З нагоди Всесвітнього Дня здоров'я, з метою пропаганди активного способу життя, як одного з чинників гармонійного розвитку людини, залучення до регулярних занять фізичною культурою та спортом 6-7 квітня 2017 року в школі проведено заходи:
- години спілкування "Зроби свій вибір на користь здоров'я";
- відео-екскурсії "В країні здоров'я";
- спортивні естафети "Веселі старти", "Веселі перегони", "Ми спритні, сильні, витривалі", змагання з футболу, волейболу;
- День здоров'я в школі;
- фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я".
   Здоров'я є однією з основних цінностей і найдорожчим багатством людини. Від стану здоров'я в більшості своїй залежить і все інше в житті людей. Цей подарунок природи є одночасно і системою з дивним запасом міцності, і вельми крихким даром.
   Здоровий спосіб життя - це гармонійний режим поєднання праці та відпочинку, фізична активність, оптимальне харчування, дотримання гігієни, відсутність шкідливих звичок, доброзичливе ставлення до оточуючих і до життя взагалі.
   Активність - головний атрибут здорової людини.
   Рухайтесь назустріч міцному здоров'ю і довголіттю!
  
07.04.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 «35» 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70
Всього новин: 417