Новини

Головна » Новини   

Загальношкільні батьківські збори

    01 вересня 2019 року згідно плану роботи школи на 2019-2020 навчальний рік, після свята Першого дзвоника в школі проведені загальношкільні батьківські збори.
    В роботі зборів взяли участь батьки учнів, адміністрація, вчителі, а також запрошений сільський голова Демчук О. Г. 
    На розгляд присутніх було запропоновано питання організації освітнього процесу в 2019-2020 навчальному році, аналіз результатів медичного обстеження, дотримання учнями правил внутрішнього розпорядку та вимог щодо носіння шкільної форми, стану та шляхів покращення матеріально-технічної бази школи, питання довозу учнів до місця навчання та харчування учнів. 
    Директор школи Химич В. Г. виступив з детальним аналізом освітнього процесу в 2018-2019 навчальному році, стану матеріально-технічної бази та окреслив напрямки роботи закладу на поточний навчальний рік, ознайомив присутніх з навчальним планом та особливостями освітнього процесу НУШ. Василь Гаврилович висловив вдячність батькам за вагому допомогу в поточному ремонті шкільних приміщень та підготовці школи до нового навчального року.
    Голова батьківського комітету Лебідь К. М. прозвітувала про використання коштів на ремонт школи та проаналізувала участь батьків у ремонті та підготовці школи до нового навчального року. 
    Сільський голова Демчук О. Г. пообіцяв надати посильну допомогу у вирішенні питань довозу та харчування учнів.
    Потім всі присутні батьки змогли поставити запитання до директора і отримали вичерпні відповіді. 
    По всіх питаннях, винесених на розгляд зборів, прийняті відповідні рішення шляхом відкритого голосування.
    Збори пройшли в дружній та діловій атмосфері. 
02.09.2019 | Aдмін

Вернутись назад