Новини

Головна » Новини   

Пречудово, пречудово розцвітай же, рідне слово!

    Протягом тижня з 19 по 25 лютого 2018 року, з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови, з метою донесення учням інформації про заснування Міжнародного дня рідної мови, формування знань про шлях становлення рідної мови, прищеплення і розвитку почуття патріотизму, національної гордості за мову, виховання любові до рідної мови, бажання досконало її знати, в школі проведені тематичні уроки, виховні години, на яких учні поглибили свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу. 
    Завершальним етапом у відзначенні Міжнародного дня рідної мови було проведення з учнями старших класів свята "Пречудово, пречудово розцвітай же, рідне слово!"(вчителі української мови та літератури Химич С.С., Коц Л. І., педагог-організатор Химич С. В.).
    Розпочалося свято "Молитвою до мови" К. Мотрич, яку з великим натхненням і вірою в серці прочитали учні 5-го класу. Химич Анастасія та Павленко Наталія розповіли присутнім історію виникнення свята. Вони також наголосили на тому, що це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частинкою свого великого народу, посіяти у своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови. Всім учасникам свята запропоновано перегляд презентації про Україну та рідну мову. 
    Продовжили свято читці віршів про мову: Баландюк Марія, Баландюк Юлія, Котик Вікторія, Бабенко Юлія. 
    На закінчення пролунала пісня "Рідна мова" у виконанні учнів 5-го класу.
    Завершила свято вчитель української мови та літератури Химич С. С., яка закликала учнів зберігати і шанувати свою мову, заради прийдешніх поколінь, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України.
27.02.2018 | Aдмін

Вернутись назад