Новини

Головна » Новини   

Новорічне свято в школі

   Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду - зимові канікули. Але жоден семестр у жодній школі не закінчується абияк!
   Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом та Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.
   Чекали і дочекались! 27 грудня 2017 року в школі відбулося святкування Нового року. Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та глядачам. Учні отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах. 
   Гарні пісні, таночки,новорічні вірші, конкурси, сценки подарували присутнім святковий настрій, відчуття наступаючого Нового року, не дивлячись на теплу погоду за вікном.
   Адміністрація та колектив школи щиро вдячні за підтримку у проведенні Новорічних свят, за солодкі смачні новорічні подарунки та призи для учнів школи сільському голові с. Харпачка Олександру Григоровичу Демчуку, народному депутату України Миколі Івановичу Кучеру, директору ПрАТ "Зернопродукт МХП" Володимиру Володимировичу Онуці, директору сільськогосподарського підприємства ТОВ "Харпацьке" Євгенію Якимовичу Баланову.
   З Новим 2018 роком!


ФОТОРЕПОРТАЖ28.12.2017 | Aдмін

Вернутись назад