Новини

Головна » Новини   

Бібліотека - дім мудрості, аптека для душі!

   В період з 01 по 31 жовтня 2017 року в школі пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя". Усі заходи, заплановані бібліотекарем школи Химич Ольгою Прокопівною  були спрямовані на формування в учнів практичних навичок дбайливого ставлення до свого здоров'я, популяризацію літератури про здоров'я та здоровий спосіб життя, створення корисних посилань на швидкий пошук сайтів з інформацією щодо здорового способу життя в Інтернеті, організацію книжкових виставок, проведення виховних заходів з формування здорового способу життя в тісній співпраці бібліотекаря школи з учасниками навчально-виховного процесу. 
   Під час місячника проведені такі заходи:
   06 жовтня у 8 класі - конкурс афоризмів "Загадки, народні прислів'я про здоров'я, школу, знання, книги".
Учні попередньо підготовились до конкурсу. Найбільше загадок про здоров'я зібрала учениця 8 класу Бабенко Юлія, а найкмітливішими виявилися учні 8 класу Барабаш Олег, Котик Олександр та вчитель української мови і літератури Коц Лідія Іванівна. Усім було цікаво.
   09 жовтня - екскурсія до бібліотеки, презентація-вікторина "Українські народні казки". Наймолодші школярі - учні 1 класу відвідали бібліотеку де ознайомилися з українськими  народними казками, з жанровими особливостями народної казки, вчилися виділяти в тексті дійових осіб, давали їм характеристики. Також з великим задоволенням учні брали участь в інсценуванні казок. 
   10 жовтня - Акція "Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом". Багато учнів відгукнулися на цей заклик і охоче подарували бібліотеці свої улюблені книги. 
   11 жовтня з учнями 1 класу проведено бібліотечний урок "Практичне ознайомлення із поняттями бібліотека, бібліотекар, читацька зала. Основні правила поведінки в бібліотеці, правила збереження книжки, правила гігієни читання, перегляд".
Діти практично розрізняли дитячі видання, газету, журнал, називали окремі спеціальні видання. Урок учням сподобався, був цікавим і пізнавальним.
   18 жовтня вчителем української мови і літератури Коц Л. І. проведено з учнями 6 класу конкурс на кращий твір-роздум "Здоровий спосіб життя в традиціях українського народу". Перед написанням твору вчителем проведена підготовча робота з метою ознайомлення учнів з різними традиціями українського народу, щодо здорового способу життя. Підведено підсумки. Переможцем конкурсу став учень 6 класу Баландюк Артем.
   19 жовтня з учнями 2 класу було проведено виховний захід "У мандри запрошують книги". Під час мандрівки бібліотекар пояснила учням для чого існують бібліотека, читальна зала, книжкова виставка, ознайомила учнів з різними видами літератури. Класний керівник 2 класу Сивак Н. А. спрямувала роботу учнів на виконання таких завдань:
  - Розстав слова в абетковому порядку.
  - З'єднай частини прислів'я.
  - Які це письменники?
Учні також з великим задоволенням відгадували загадки, пригадували правила поводження з книгою, норми поведінки в бібліотеці. Панувала доброзичлива атмосфера, учні отримали багато корисної інформації та були задоволені святом.
   26 жовтня вчителем образотворчого мистецтва Кузнєцовою Т. В. проведена виставка-конкурс малюнків "Я обираю здоров'я", "Здоровий спосіб життя - модно, престижно, корисно".Учні презентували свої малюнки. Переможцями конкурсу були всі учасники, оскільки кожен з них вклав частинку своєї душі у малюнок.
   27 жовтня - виховні години "Дороги в храм здоров'я";
пошук сайтів "Про здоровий спосіб життя". Учні із задоволенням за допомогою мережі Інтернет шукали, переглядали інформацію і копіювали посилання із заданої теми.
 
31.10.2017 | Aдмін

Вернутись назад