Новини

Головна » Новини   

День Знань

   З квітами в руках, усміхнені і радісні учні повернулися до школи, а першокласники святкують День Знань вперше. Наймолодших школярів гостинно зустріли одинадцятикласники. Маленькі і нерішучі першокласники урочисто увійшли на святкову лінійку. 
   Традиційно на початку святкового дійства директор школи Василь Гаврилович Химич привітав усіх з Днем Знань, з початком нового 2017-2018 навчального року, вручив нагороди. 
   Під звуки Державного Гімну України було відкрито урочисту лінійку, на якій крім учнів, їх батьків та вчителів, були присутні численні гості: представники органів місцевого самоврядування, підприємці, жителі села.
   Першокласники отримали подарунки від голови Гайсинської районної державної адміністрації Владислава Анатолійовича Уткіна, голови районної ради Григорія Івановича Борового, начальника управління освіти, фізичної культури та спорту Валентини Миколаївни Шрамко, листи-вітання від голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Вікторовича Коровія та голови обласної ради Анатолія Дмитровича Олійника, народного депутата України Миколи Івановича Кучера. 
   У вітальних зверненнях та промовах до школярів і їхніх педагогів-наставників - побажання мирного неба, злагоди, успіхів у навчанні, цікавих відкриттів і творчих злетів у новому навчальному році.
   Щирі слова подяки директор школи висловив усім учасникам навчально-виховного процесу за надання матеріальної допомоги для ремонту, забезпечення обладнанням та  підготовці школи до нового навчального року, зокрема: всім батькам учнів, голові Гайсинської райдержадміністрації Владиславу Анатолійовичу Уткіну, голові районної ради Григорію Івановичу Боровому, начальнику управління освіти, фізичної культури та спорту Валентині Миколаївні Шрамко, сільському голові Олександру Григоровичу Демчуку, директору ТОВ "Харпацьке" Євгенію Якимовичу Баланову, директору ПрАТ "Зернопродукт МХП" Володимиру Володимировичу Онуці, голові фермерського господарства "Бонд Агро" Павлу Івановичу Бондаренку, народному депутату України Миколі Івановичу Кучеру, за сприяння якого розпорядженням Кабміну від 11.05.2017 року № 310-р виділено субвенцію 150 тисяч грн. на капітальний ремонт по заміні частини дерев'яних віконних та дверних коробок новими метало пластиковими блоками в школі. 
   Пролунав перший дзвоник і учні сіли за парти на перший урок. 
   В добру путь!
 
02.09.2017 | Aдмін

Вернутись назад