Новини

Головна » Новини   

Свято Останнього дзвоника

  27 травня 2016 року в школі продзвенів останній дзвоник, який завжди з любов'ю та турботою проводжає у доросле життя своїх випускників. Як завжди на святкову лінійку зібрались учні, вчителі, батьки та багато гостей. 
У цей радісно-тривожний день директор школи Химич В. Г., підвівши підсумки навчання школярів, традиційно, за успіхи в навчанні, за перемогу у змаганнях та конкурсах вручив учням грамоти, дипломи та подяки.
  З теплими словами привітань до учнів, батьків та педагогів звернувся сільський голова Демчук О. Г.
  Найбільш хвилюючі слова вітань прозвучали нашим випускникам - учням 11 класу. Перша вчителька Котик В. Ф. та класний керівник 11 класу Коц Л. І. зичили випускникам: знайти свою життєву стежину, успішно навчатись, здобувати подальшу освіту у вузах, коледжах та інших навчальних закладах, щоб стати достойними, самореалізованими щасливими людьми, гідними громадянами нашої держави. Слова привітань нашим випускникам прозвучали також від батьків та учнів школи.
  На святкову лінійку завітав Руснак В. О., представник ТОВ "Харпацьке", директор якого Баланов Євгеній Якимович, засновник Гораєвський Леонід Юліксович.  Вадим Олександрович привітав присутніх зі святом Останнього дзвоника, випускників із закінченням школи, надавши школі від ТОВ "Харпацьке" в дарунок благодійну матеріальну допомогу - спортивний інвентар(тенісний стіл, сітка для тенісу, комплект ракеток для тенісу та бадмінтону) на суму 4540 гривень  та вручив грошові дарунки випускникам.
  Звучали пісні та вірші. Учні 11 класу передали своїм наступникам ключ знань як символ розуму, натхнення, мудрості.
  Випускники подякували вчителям за знання та мудрі поради, співали, танцювали, подарували їм чудові квіти.
  Свято закінчилось останнім дзвоником. Його малиновий передзвін виряджає у самостійну життєву дорогу. Хочеться вірити, що нашим випускникам вистачить сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі, взяти на себе відповідальність за власну долю та долю України.
 


Фотогалерея27.05.2016 | Aдмін

Вернутись назад