Новини

Головна » Новини   

Вшанування пам'яті князя Київського Володимира Великого - творця середньовічної Європейської держави

   19 березня 2015 року з учнями 8 - 11 класів проведений відкритий виховний захід "Екскурсія до Київської держави в часи правління Володимира Великого"(класні керівники Бладика Мирослава Віталіївна, Кузнєцова Тамара Володимирівна, Балинець Аліна Сергіївна, Коц Лідія Іванівна).

   Мета заходу:  вшанування пам'яті князя Київського Володимира Великого - творця середньовічної Європейської держави Руси-України, визначення історичного значення реформ князя, виховання патріотизму та формування у школярів національної свідомості.   Учні переглянули презентацію та відеофільм "Хрещення Русі". Гортаючи сторінки історії, школярі згадали події пов'язані із запровадженням християнства як державної релігії на Русі. Проведена робота в групах. "Літописці", "Історики" і "Мистецтвознавці" розповідали про внутрішню і зовнішню політику Володимира Великого, а також його шкільну та релігійну реформи. Команди взяли участь в таких конкурсах: питання-відповідь, розгадування кросворду, бліцопитування.

    По закінченню заходу визначено команду-переможця - "Літописці". 

   Старшокласники усвідомили роль історичної спадщини Руси-України, визнання важливості прийняття християнства для розвитку українського народу.

я21.03.2015 | Aдмін

Вернутись назад